[#1] WHDLoad crack??
posiada ktoś wersjć zcrackowaną? bo troszkć drażni mnie ten komunikat....
[#2] Re: WHDLoad crack??

@MarTin, post #1

Złodziejstwa nie tolerujemy!!!.

Proponuje legalne zarejestrowanie programu!
Jeśli chcesz zarejestrować pakiet WHDLoad to możesz to zrobić za pośrednictwem punktu rejestracyjnego PPA - dział Rejestracja:
http://www.ppa.ltd.pl/rejestracja/rejestracja.html
To dla Was wynegocjowaliśmy niższą cenę i możliwość rejestracji pakietu w Polsce.
Wielu programistów tworzy ten pakiet, tworzy nowe instalery, ulepsza istniejące. Gdy czytam takie posty jak powyższy to bardzo mi smutno, że nadal są tacy, którzy wolą ukraść program zamiast go legalnie zarejestrować zwłaszcza, że jest taka mozliwość. Ehh...

Program wart używania jest warty kupienia!

I jeszcze jedno - następnym razem pomyśl zanim wyślesz takiego posta...


[#3] Re: WHDLoad crack??

@grxmrx, post #2

w sumie..pomyślć nad tym:) a ile kosztuje rejestracja??
[#4] Re: WHDLoad crack??

@MarTin, post #1

Wytlumacz mi jak to jest mozliwe, ze probujesz najpierw cos ukrasc wchodzac na portal, w ktorym mozesz te rzecz legalnie kupic, a nastepnie z usmieszkiem pytasz sie jaka jest cena skoro podano Ci nawet bezposredniego linka!?!?!

Nie musisz odpowiadac, odpowiedz znam :)
[#5] Re: WHDLoad crack??

@mailman, post #4

Wiecie, jestem strasznym legalistą.
Ale jak czytam, że jedna osoba za licencję musi zapłacić prawie 140 zł...
Wiecie ile kosztuje rejestracja Total Commandera? - 141 zł (+VAT). A oni chcą za nakładkę na gry prawie tyle samo?
Rozumiem, że programy shareware tworzone są często przez jednego człowieka, i chciałby on za pracę włożoną w program otrzymać godziwą zapłatę. Ale aż tyle???
Nie jestem w stanie tyle zapłacić, nie mam się z kim podzielić kosztami, bo w mojej 20 tys. wsi jestem chyba jedynym Amigowcem. Ale, żeby nie być dwulicowym, powiem, że nie zamierzam używać pirackiej kopii WHDLoad, jako że dla autorów tego pakietu mam wiele szacunku.
Pozdrawiam,
OSH
[#6] Re: WHDLoad crack??

@OSH, post #5

A nie prościej napisać bezpośrednio do osoby, która zajmuje się rejestracją (w tym przypadku do mnie) i uzyskać konkretne informacje? Cena podana w dziale Rejestracja to cena z jednej strony będąca absolutnym minimum, a z drugiej absolutnym maksimum. Gdybyś sam rejestrował osiągnął byś właśnie owe maksimum cenowe (pełne koszty rejestracji). Punkt rejestracyjny powstał właśnie po to, abyś nie musiał ponosić tych kosztów sam, lecz wspólnie z innymi zainteresowanymi. W rzeczywistości jest kilka osób zainteresowanych rejestracją WHDLoad (ramka po prawej, na głównej stronie działu) i cena może nawet 60 PLN nie przekroczyć. Jeżeli to jednak nadal jest za drogo, to proponuję zmienić hobby.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem