[#1] WinUaex - Na dwóch graczy ?
Witam ! Posiadam xboxa i winuaex . Próbuje ustawić gre na dwóch w ustawieniu kontrolerów i cały czas mi sie nie udaje. Jeżeli ustawie pady to moge grać jednym i drugim padem jednocześnie tymi samymi klawiszami. Spotkaliście sie z czymś takim ?? Ratujcie koledzy

[#2] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@SUCHAR, post #1

podeslij konfig emulatora
[#3] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@Norbert, post #2

Próbowalem ustawień jak na tej stronie ale bez skutku:(
http://forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=1834.0



Ostatnia modyfikacja: 02.11.2008 14:13:25
[#4] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@SUCHAR, post #3

To moze umiesc na forum konfiguracja do winuaex
Latwiej bedzie namierzyc błąd.
[#5] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@SUCHAR, post #1

Witam,

Nie mam Xboksa pod ręką więc bezpośrednio nie mogę pomóc, natomiast dobrze jest zacząć od powrotu do domyślnych ustawień i dopiero wtedy próbować cokolwiek konfigurować - istotne jest rozróżnienie między emulowanym joyem w porcie X emulowanej Amigi i padem w porcie X Xboxa i mogłeś tu na początku coś namieszać: zauważyłeś może, że domyślnie pod jeden kontroler Xboksowy jest "podmapowany" zarówno joystick w porcie 1 Amigi, jaki i myszka w porcie 2...
I dla ścisłości - zdaje się, że domyślnie wszelkie ustawienia w emulatorze nie są traktowane "globalnie", a dotyczą konkretnej gry (dyskietki, z której bootujesz)! Tylko jeśli odpalasz ją po raz pierwszy to wtedy bierze ustawienia domyślne i je zapamiętuje.

Która wersja WinUAEX? Najnowsza to chyba v17.
[#6] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@galu, post #5

winuaex v17 który to jest ten plik config ?? ''nazwa''

[#7] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@SUCHAR, post #6

Nie wiem czy to ten plik ale wklejam:

http://www.speedyshare.com/590944301.html

[#8] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@SUCHAR, post #7

wgrałem na nowo winuaex i prosze o pomoc w konfiguracji.

[#9] Re: WinUaex - Na dwóch graczy ?

@SUCHAR, post #8

Tak, jak napisałem - nie mam pod ręką Xboksa aby podać rozwiązanie czy podesłać gotową konfigurację. Mogę jedynie poradzić to, o czym pewnie już gdzieś przeczytałeś:
Przede wszystkim skasuj ustawienia (przywróć domyślne) - jeśli nie pomaga skasowanie pliku winuaex.ini to przejdź do oryginalnego menu-dashboardu Microsoftu i tam w ustawieniach "savegames" czy "karty pamięci" (?) usuń wpis dotyczący WinUAEX.
Teraz istotne jest zamapowanie amigowego "Joy1" do kontrolera "Controller 1" i "Joy2/Mouse" (albo po prostu "Joy2") do "Controller 2".

Powodzenia.

PS. Może Ci się przyda na początek xboksowej przygody - http://xbox.ign.com/articles/772/772315p1.html ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem