[#1] Sterowanie w emulatorze WinUAE
Cześć wszystkim!

Niedawno zainstalowałem sobie emulator WinUAE, zdobyłem Kickstarty (1.3, 2.0, 3.1) i mam zgrane stare gry (Gunship 2000. Wszystko ładnie startuje, wgrywają się i stare gry i najnowsze, ale nie mogę grać! Np. Przy Superfrog trzeba nacisnąć fire, żeby uruchomić grę. Mam Laptopa HP, tylko z wbudowaną myszką. Czy da się sterować taką myszką, czy mogę w ustawieniach tak zmienić, żeby Amiga z emulatora myślała, że mam joystick gdy będę sterował z klawiatury? Czy muszę kupić joystick, a jeżeli tak to jak go podłączyć i jaką musi mieć wtyczkę?!?! Prosze pomóżcie!
[#2] Re: Sterowanie w emulatorze WinUAE

@ralfalb, post #1

http://www.ppa.pl/artykul-WinUAE.konfiguracja-2_38_755.html

[#3] Re: Sterowanie w emulatorze WinUAE

@ralfalb, post #1

Takie pytanie to powinno paść w dziale UAE/Amithlon.
Masz w UAE emulacje joystika, włącz i zdefiniuj odpowiednie klawisze.

Pozdrawiam



Ostatnia modyfikacja: 31.12.2008 12:16:23
[#4] Re: Sterowanie w emulatorze WinUAE

@ralfalb, post #1

Wejdz do prefsow - Game & IO ports i ustaw sobie konfig B lub C.
Agdy masz naprawde laptopa, a nie notebooka, to graj po prostu klawiszami numerycznymi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem