[#1] WinUAE Problem z Joystickiem USB
Witam Wszystkich!
Wiem, że pod spodem jest podobny temat, ale jednak nie o to mi chodzi.
Mam problem z działaniem Joysticka na USB w tym Emulatorze, mianowicie. Po podłączeniu go do kompa, windows wykrywa, kalibruje itp. Po włączeniu WinUAE powiem szczerze, że po części Joystick działa, ponieważ, uruchamiając grę, np. Superfrog, przy standardowych ustawieniach działa tylko jeden przycisk joysticka i zmienia on jedynie plansze z reklamami. Próbowałem już różnie konfigurować, (porty, swap portów, podkładałem już przypisanie klawiszy klawiaturowych pod przyciski joysticka) lecz nadal nie ma możliwości chodzenia Superfrogiem tak jak to się chodziło na amidze czyli osiami x i y, mało tego, jak już ustawię tak, że po części włączę sobie grę klawiaturą to żaden przycisk joysticka w grze w ogóle nie reaguje. Klawiaturą gra się ok. Mam WinUAE v1.5.
BARDZO PROSZĘ O POMOC jak skonfigurować tak, żeby działało?
Pozdrawiam!!!
[#2] Re: WinUAE Problem z Joystickiem USB

@znamcu, post #1

Tak na szybkiego - gdy odpalisz WinUAE i klikniesz na Porty We/Wy a następnie w Porty Myszy/Joysticka klikniesz na liście Port 1: to masz ten joystick wymieniony na tej liście (nazwa powinna pokrywać się z tą z Menadżera urządzeń)?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem