[#1] HippoPlayer nie widzi dysku
Jest to co prawda błahostka ale strasznie mnie to złości. Otóż gdy chcę otworzyć przez HippoPlayera jakąś piosenkę to gdy chce przez jego menadżer wejść na dh0 to wywala błąd iż go nie ma .__. No i żeby przez niego słuchać muszę przenosić po piosence z folderów przez workbench... Wiecie może o co chodzi? Problem pod emu na osie 3.1..

[#2] Re: HippoPlayer nie widzi dysku

@Moldis, post #1

z tego co sie doczytalem to używasz WinUae a więc czy twoja partycja w programie jest w pisana jako DH0: ? może jest inaczej wiec zmień to

[#3] Re: HippoPlayer nie widzi dysku

@RoniWorlds, post #2

No więc jest DH0: w każdym razie workbench widzi ja normalnie i reszta programów także więc nie wiem o co mu chodzi..

@Edycja

Jej myślałem że było dh0: ale widocznie się nie zapisało, dziękuję teraz już dziabie jak trzeba ^.^



Ostatnia modyfikacja: 15.02.2009 22:36:19
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem