[#1] WinUAE & Shapeshifter
Witajcie Koledzy

Zainstalowałem WinUAE, na nim WB 3.1 plus sterowniki Picasso96. Następnie za to wszystko zainstalowałem Shapeshifter i OS 7.5.5. Wszystko ładnie pięknie działa poza jednym. Jak wybiorę aby ekran SS obsługiwany był przez P96 to ruchy myszki i ogólna prędkość emulacji jest bardzo marna. Kursor zamiast poruszać się płynnie wykonuje żabie skok. Natomiast jak przestawię Screen type na Amiga window to wszystko jest lanie pięknie. I teraz małe pytanie: Czy jest opcja żeby SS równie ładnie działał z obsługą P96 ?

Pozdrawiam.
[#2] Re: WinUAE & Shapeshifter

@Metheor, post #1

A nie wygodniej bylo by basiliska bezposrednio na PC odpalic?

[#3] Re: WinUAE & Shapeshifter

@Koyot1222, post #2

Może można ale wole jednak przez WinUAE.

Pozdrawiam.
[#4] Re: WinUAE & Shapeshifter

@Metheor, post #3

A jakie sterowniki dla P96 pod ShapeShifterem zainstalowałeś?

[#5] Re: WinUAE & Shapeshifter

@APC74, post #4

Witam

Powiem Ci ze nie instalowałem nic, zainstalowałem P96 pod WB. Pod SS nie instalowałem nic, wybrałem tylko w opcjach SS żeby korzystał z CGX/P96.

Pozdrawiam.
[#6] Re: WinUAE & Shapeshifter

@Metheor, post #5

Znaczy się masz te stery, które są dołączone do instalki Shapiego (z 1997r). Na Aminecie, w instalce Picasso96 z 1999r znajdziesz nowsze. A gdzieś w internecie leżą jeszcze nowsze, tylko nie pamiętam gdzie. :(
Teraz w kwestii WinUAE. Skoro masz AOS 3.1, to zainteresuj się pakietem AmigaSYS w wersji dla WinUAE. Dostaniesz poprawnie skonfigurowany pod P96 i wybajerzony system (odpadnie stres z pytaniem czy prawidłowo skonfigurowałeś WinUAE). :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem