[#1] MP4 + Netsurf i zapis na dysku
Czym odtworzyć format MP4??

Plik zapisany z youtube przez netsurf??

[#2] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #1

ffplay z ffmpeg

[#3] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

OK, z aminetu pobrałem ten programik jednak nie wiem jak go odpalić, całe archiwum po rozpakowaniu nie ma żadnej ikony startowej;/

Czy ten program ma jakieś GUI??

Na podstawie artykułu z PPA: teoretycznie Frogger też to powinien odtworzyć, uruchamia tylko dźwięk bez obrazu ( błąd video codec ). Czy do Froggera można pobrać jakieś kodeki? Skoro wyświetla się jego brak to teoretycznie program jest przystosowany do niego.



Ostatnia modyfikacja: 24.12.2009 00:11:44
[#4] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #3

nie wiem, nie uzywalem. sprawdz z shella > ffplay plik.mp4
zawsze jeszcze mozesz przekonwercic ffmpeg na inny format.

[#5] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Z schella komunikat: Nie znaleziono pliku lub biblioteki. A co z tym Froggerem?

[#6] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #5

Mleko: SnoopDos prawdę Ci powie.

[#7] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@pampers, post #6

A ten Frogger i MP4?? Są do tego jakieś kodeki - bo dźwięk jest nie ma obrazu.

[#8] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #7

a probowales mplayer'a ? umnie na amigasys + winuae , swietnie odtwarzal filmy wideo
[#9] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #5

jak plik to czy wpisales nazwe pliku ze sciezka dostepu?

jak biblioteki to musisz miec ixemul.library w nowszej wersji.



Ostatnia modyfikacja: 24.12.2009 21:41:08
[#10] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #7

nie ma supportu dla h.264

[#11] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@aes, post #8

Frogger îapie duűo filmów i jest ok poprostu jest problem z tym mp4 a mplayera nie sprawdzaîem, diô zobacze jak dziaîa.

SPRAWDZIÎEM
Z tym programem sië juű bawiîem nie ma GUI wiëc odpada, a jest jeszcze coô takiego jak Moovid? Tylko na Aminecie jest PIVMoovid a na stronie autora nie ma juű linku download?



Ostatnia modyfikacja: 25.12.2009 13:11:45



Ostatnia modyfikacja: 25.12.2009 13:12:18
[#12] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #11

Jeśli wybierzesz SavePlay to mp4 odtworzy się automatycznie w ffplay zaraz po pobraniu. W ffplay możesz też przewijać klikając na okno programu w poziomie. FFplay odtwarza więcej rodzajów formatów niż frogger.
[#13] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #1

U mnie dziala FFplay, wlasnie ogladam Pania Basie z Youtube.Wszystko fajnie ale cos mi AmiGG szwankuje i nie moge sie zalogowac do serwera GG,przy czym Tlen dziala .
[#14] Re: MP4 + Netsurf i zapis na dysku

@Mleko, post #1

Panowie od paru dni używam ffplay (filmy mp4 zapisane na HD) i jeśli film jest dłuższy tzn ma więcej niż pare sekund to obraz spóźnia się za dźwiękiem...

Paradoks film(obraz) nie zacina się, nie zwalnia, nie przerywa ani nic, dźwięk też jest odtwarzany prawidłowo, nie przyśpiesza itp...

W czym może być problem ?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem