[#1] Superfrog problem
Słuchajcie mam problem.

Nie moge odpalic superfroga.Chodzi o to ze gra sama ładuje z emulatora winuae 1610 się ,ale po załadowaniu ekranu tytułowego klikam myszkę pojawia mi się ekran z bonusami i punktami po czym pisze załaduj dysk.Klikam po czym znowu uruchamia mi się ekran tytułowy.Nie wiem o co chodzi.W ogóle nie moge załadowac ekranu z opcją start game.


powiem tylko że uzywam Windows xp z procesorem athlon 2500.Bede niezmiernie wdzięczny za pomoc.


Ps.nie pisac że zagraj na pc bo wersja superfroga na pc nie umywa się do tego z przyjaciolki a poza tym na amigowym moge save-ować na winuae.
[#2] Re: Superfrog problem

@vipdavid, post #1

A próbowałeś kliknąć joystick? ;)

DODANE: Znaczy się tam gdzie masz tenże zdefiniowany, 5 albo 0 na klaw numerycznej, shift...



Ostatnia modyfikacja: 18.02.2010 11:24:31
[#3] Re: Superfrog problem

@vipdavid, post #1

A witaj witaj.

Nie znam sie na gwintUae, ale moze nalezy przypisac kolejne dyskietki do kolejnych stacji dyskow.

[#4] Re: Superfrog problem

@Hellena, post #3

Święta racja Hellena. Ewentualnie gdy prosi o zmianę dysku, to zmienić go w przypisanej stacji.



Ostatnia modyfikacja: 18.02.2010 12:14:28
[#5] Re: Superfrog problem

@vipdavid, post #1

Po pierwsze: nie ten dział forum. Od tego typu pytań jest dział WinUAE/Amithlon.

Po drugie: Superfrog na ekranie tytułowym wymaga wciśnięcia przycisku "Fire" na joysticku, inaczej bedzie w kółko pokazywał bonusy i rolling demo na zmianę z ekranem tytułowym.

W związku z czym pytanie: Czy inne gry (wymagające użycia joysticka) działaja Ci pod WinUAE?

[#6] Re: Superfrog problem

@recedent, post #5

przepraszam za to ze nie ten dział .Jestem tu nowy i podoba mi sie wasze forum


po drugie dzieki za odpowiedz recedent .Otóz nie grałem jeszcze w nic na joya na winuae.Na razie tylko gram w cannon foder dwójkę.i chodzi mi bez problemu.dzieki za zainteresowanie moim problemem.



Generalnie konfiguracja winuae jest banalna.Wystarczy tylko pare sekund na ggoglach.Wszystko sprowadza się do załadowania obrazów dyskietek i wcisniecia odpowiedniego kickstartu.


spróbuję zmienic w moim superfrogu sterowanie.jeszcze sie odezwę.
[#7] Re: Superfrog problem

@vipdavid, post #6

Matko ale ze mnie gamoń pomogło.


Dzieki za pomoc recedent.Ustawiłem keybord layout b+ ctrl= fire
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem