[#1] obraz partycji
Witam,
Jestem strasznym lamuchem jezeli chodzi o kompy, mialem kiedys cudowna amige 1200 i musze przyznac ze uwielbialem na niej grac. Teraz chcialbym sobie pograc w gry z przeszlosci ale nie potrafie zrobic wszystkich tych dziwnych rzeczy z WHDLoad/instaler/etc i stad moja prosba. czy ktos moglby zrobic rar swoich partycji amigowskich ktore bede mogl odpalic za pomoca winUAE? bylbym niezmiernie wdzieczny
[#2] Re: obraz partycji

@gaara21, post #1

Jeśli pragniesz gotowy system Amigowy, na którym sobie będziesz mógł odpalać czego dusza zapragnie, to ściągnij sobie pakiet AmiKit, tam masz wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu, a sądzę że z windowsowym installerem sobie poradzisz :) Swoją drogą, wystarczyło użyć szukaj ^^ Ale z drugiej strony, jeśli mówisz o tym że jesteś lamusem komputerowym, to pewnie i tak będziesz miał masę problemów z tym, a na to jest tylko jedna rada, użyć wyszukiwarki na forum oraz google, przeczytać dużo na ten temat i zrobić co należy.

[#3] Re: obraz partycji

@djhacker, post #2

chodzi o to ze skonfigurowalem winUAE, zainstalowalem amigaOs 3.1, potem zrobilem wszytsko z ty lha, whdl, instaler i dalej nie dziala tak jak powinno:( i dlatego chcialbym zeby ktos dal mi gotowy system amigowski na pceta. tak zebym musial tylko wlaczyc winUAE i urochomic system:/

To chyba nie jest jakis wielki problem zauploadowac zawartosc swoich partycji z amiga? ile to moze zajmowac? max 200mb? 20minut i gotowe a ja bede mial zabawy na najblizsze 2miechy:) jezeli ktos ma partycje na ktorej sa juz zainstalowane gry/progamy to bede jeszcze bardziej wdzieczny:)



Ostatnia modyfikacja: 02.05.2010 12:28:09
[#4] Re: obraz partycji

@gaara21, post #3

Stary, napisałem Ci wyżej przecież, ściągnij AMIKITA, to jest pakiet ze wszystkim czego potrzebujesz, tylko musisz posiadać jakieś legalne źródło Amiga OS do tego, AOS 3.9, Amiga XL, A OS 3.1 też bodajże może być, ale nie pamiętam. Nikt Ci tutaj nie zuploaduje swojego systemu, bo to jest tzw. piractwo. Jeśli masz jakiś nośnik z amigowym systemem, wystarczy że zainstalujesz Amikita, on później poprosi Cię o włożenie płyty z Amiga OSem i wszystko zrobi za Ciebie, Ty tylko klupniesz restart i masz śliczny, gotowy system i zabawy na wieeeele miechów.



Ostatnia modyfikacja: 02.05.2010 23:33:43
[#5] Re: obraz partycji

@gaara21, post #3

No u mnie przy maksymalnej kompresji partycji 7zipem wychodzi ok. 20GB. Więc sorki, ale na mnie nie licz...

[#6] Re: obraz partycji

@gaara21, post #1

Tu masz obraz mojej partycji

http://83.29.237.157/tmp/

Jest tam WB3.0, whdload (bez klucza, tego ci nie dam), gry, pare programow, amitcp.

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem