[#1] Problem z TFX'em
Witam.
Mam pytanko. Udało się komuś odpalić ten symulator na WinUae?
U mnie jest problem tego typu, że progam się uruchamia (słychać dźwięk), ale nie otwiera ekranu (próbowałem go łapać promotorem, ale po prostu nie ma czego łapać). Na dodatek system strasznie zwalnia (kursor staje i nie reaguje, lub z opóźnieniem, na ruchy myszą).
Próbowałym różnych wersji: old, fpu, 030, 040 itp. itd.) a w niektórych nawet wywalało mi Guru (błąd 02, lub 04-czyli taki który będzie się powtarzał).
Może istnieje jakaś wersja w adf'ach (choć słyszałem że TFX jest portem i tylko w wersji HD). Na klasyku (A1200 3.0) śmigał.
z góry dzięki.
Pozdro



Ostatnia modyfikacja: 29.05.2010 02:09:40



Ostatnia modyfikacja: 29.05.2010 02:11:54
[#2] Re: Problem z TFX'em

@don_rafito, post #1

http://hol.abime.net/1367

Stąd pobierałeś TFX ?

[#3] Re: Problem z TFX'em

@don_rafito, post #1

Udało się komuś odpalić ten symulator na WinUae?

U mnie chula bez problemu, ale tylko wersja OLD.Inne wersje powodują guru.Do tego mam ustawione 8MB Chipu i 8MB Fastu.

[#4] Re: Problem z TFX'em

@waldiamiga, post #3

A gdzie podajesz te ustawienia, w pliku iconX'a ? Czy WinUae masz tak ustawione?

OLD chodzi, tyle że nie otwiera ekranu.



Ostatnia modyfikacja: 02.06.2010 02:04:24
[#5] Re: Problem z TFX'em

@cacodemon666, post #2

Nie, mam go już od bardzo dawna. Na klasyku (A1200, 040/40, 3.0) śmigał. A na WinUae nie.

[#6] Re: Problem z TFX'em

@don_rafito, post #4

Mam tak ustawione WinUAE.Podobnie jak u Ciebie ta sama wersja działała na klasyku z 040/33MHz

[#7] Re: Problem z TFX'em

@waldiamiga, post #6

TFX chodzi, problemem było P96. Wystarczy przełączyć ekran WB w SreenMode na AGĘ (na klasyku miałem CyberGFX, a z nim się nie gryzło, notabene nie pierwszy raz spotkałem się z tym, że Picasso się z czymś gryzie). Potem odpalić grę. Śmiga, aż huczy!
Sorki, że wcześniej nie dałem znać. Temat do zamknięcia :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem