[#1] Direct3D Pixel Shader filters
Witam na stronie http://www.winuae.net/ są Direct3D Pixel Shader filters --> [1.5.1+ Direct3D Pixel Shader filters],jednak nie wiem jak z nich korzystać,do jakiego katalogu wrzucić te filtry by były widoczne po uruchomieniu winuae w HOST/FILTER ?



Ostatnia modyfikacja: 12.09.2010 14:55:02
[#2] Re: Direct3D Pixel Shader filters

@Vadeous, post #1

katalog_programupluginsfiltershadersdirect3d
Jak instalujesz WinUAE z instalki to instalka tworzy sobie te katalogi i od razu wrzuca tam te filtry.

[#3] Re: Direct3D Pixel Shader filters

@Madman, post #2

Hmm chodzi o to że nie używam WinUAE 2.2.0 [installer] bo to wersja 32bit i niestety u mnie ma problemy na win7x64.Więc ściągam 64-bit WinUAE ps do x64 ":NOTE: No JIT! (No one has written Amiga compatible 680x0 to x64 JIT compiler)" Wrzuciłem tak jak napisałeś ,w sumie to robiłem już tak poprzednio ,ale nie działa :(
[#4] Re: Direct3D Pixel Shader filters

@Vadeous, post #3

Mam win7 pro 64bit i nie mam żadnych problemów z winuae. Wersji 64bit nie ściągałem bo nie mam takiej potrzeby skoro 32bit działa ok.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem