[#1] Fusion 3.2c
Próbował z Was kto odpalić w/w pod WinUAE? Ja mam z tym problem. Jeśli jest wybrany jakikolwiek tryb poza AGA (UAGFX, dowolna rozdzielczość), to po naciśnięciu przycisku "I agree itp" następuje piękny zwis. Z tego co widze, winne jest własnie Picasso96. A może się mylę?
Przy okazji. Krążyła tu pogłoska o Fusion 3.3. Ma go ktoś?
[#2] Re: Fusion 3.2c

@OSH, post #1

Hmm, nigdy nie potrzebowalem w ten sposob uruchamiac. Majac Windowsa lepiej uzyc basilisk II. U mnie dziala swietnie.
[#3] Re: Fusion 3.2c

@AmiChris, post #2

Ja to wiem, ale np. taki Theme Park ma poważne problemy z dźwiękiem pod tymi emulatorami na Windows. Dźwięk działa dobrze tylko pod SS na Amidze/WinUAE. A z kolei gra "Heaven&Earth" zarówno pod BasiliskiemII jak i SheepShaverem zachowuje się identycznie jak TP - czyli dźwięk jest charczący, a pod SS na WinUAE dźwieku nie ma W OGÓLE. Stąd próba uruchomienia Fusion pod WinAUE, ale z tego co pamietam, to chyba jest coś pochrzanione z RsrvWarm i to pod WinUAE nie pójdzie (sprawdziłem, faktycznie jest ciągły reset).
[#4] Re: Fusion 3.2c

@OSH, post #3

Pod WinUAE nie używasz ani RsrvWarm ani RsrvCold ani Prepareemul. Po prostu przestawiasz w opcjach "Shapeshifter support" czy jak mu tam, żeby rezerwował niskie obszary pamięci na potrzeby emulacji. Co prawda nie pamiętam czy Fusiona udało mi się w ten sposób uruchomić... Sprawdzę przy najbliższej okazji.
[#5] Re: Fusion 3.2c

@recedent, post #4

Ta opcja jest ustawiona i efekty są właśnie takie, jak opisałem na pcozątku. Zdaje się, że to Ty pisałeś o problemach z Fusion pod WinUAE?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem