kategoria:
[#1] UNIVERSAL WARRIOR & WINUAE
Witam.Jeżeli to nie ten dział to sorki ale problem dotyczy gry więc zakładam nowy temat,tak się składa że jestem posiadaczem emulatora winuae I super gry universal warrior.
Wszystko ładnie pięknie było no ale się skończyło bo po kilku już skończonychy poziomach nagle stało się coś naprawdę nieoczekiwanego,najpierw było niedowierzanie potem szok a na końcu załamanie nerwowe.Otóz problem polega na tym że chcąc włączyć kolejny poziom gry to napisy czyli tytuł levelu się załaduje na ekranie I tak mogę czekać chyba do rana I tak się nie wczyta,niewiem poprostu sie zawiesza ale nie emulator tylko właśnie gra (chyba tylko gra) ciągle w tym samym miejscu.
I proszę was o pomoc w tej sprawie ,podam wam moje parametry PC:
ASUS C90S series,
WINDOWS 7 HOME PREMIUM 32 bit
CPU CONROE E6600
GE FORCE 8600M GT
RAM 2GB
INTEL CORE 2 6600 2.40GHz
Win UAE 2.3.2
I śmigam na takich ustawieniach
configurations-kickstar 1.3 lub 3.0
GPU AND CPU Approximate A500/A1200
Chipset /collision level-full options immidiate Blitter
ROM 1.3 albo 3.0
Podałem te ustawienia gdyż wymagana była zmiana do tej gry taka jaka jest teraz(najlepiej mi tak chodzi)i nigdy wczeniej nie sprawiała ta gra problemu.Win UAE też nie sprawiał problemu nawed podczas nagrywania filmu gameplaya frapsem.Śmigałem też na Win UAE 2.5.0 I też jest taka sama sytuacja.Coś mi się wydaje że kopie ADF którą pobrałem z netu jest od połowy gry zbugowana I dlatego dalej nie chce się wczytać.Ale nie jestem pewien. Dlatego zwracam się do was bo dla mnie to jest problem nie mały,tymbardziej że jako dziecko grałem na AMIDZE 500+ w tą gre w polskiej wersji I chciałbym ją przejść teraz całą jeszcze raz. Acha dodam jeszcze że gdy gra się zawiesi na loadingu levelu to w prawym dolnym rogu ekranu są widoczne fpsy itd.i najpierw jest SND, CPU, FPS.
CPU średnio 20% FPS 49,9 a SND po chwili zamiera czyli,pokazuje ileś procent a w chwili zawiechy,to już nie pokazuje nic.Słychać tylko takie delikatne pstyk jednorazowo I zamiast cyferek jest kreska. Proszęo odpowiedz, pozdrawiam maniaków AMIGII...
[#2] Re: UNIVERSAL WARRIOR & WINUAE

@oblivion, post #1

Dodam jeszcze że CPU I FPS cały czas pracuje a SND przed zawieszeniem waży się w procentach pomiędzy minus a plus a potem już nic..
[#3] Re: UNIVERSAL WARRIOR & WINUAE

@oblivion, post #1

sprobuj innej wersji tej gry (inny ADF) , albo uzyj wersji WHDLOAD
[#4] Re: UNIVERSAL WARRIOR & WINUAE

@Norbert, post #3

Dobra,ale czy jak znajdę inną wersję gry to czy muszę za kazdym razem od nowa łupać do 23 levelu żeby sprawdzić czy jest dobry ADF? czy mogę po wczytaniu gry poprzez Miscellaneous/load state ale zaraz przed zbugowanym levelem zamienić floppy drivers na ten właśnie inny ADF i wtedy sprawdzić?Ma to jakieś znaczenie?Bo o ile dobrze pamiętam to gry po wgraniu danych na AMIGE były w AMIDZE i można było wyciągnąć dyskietkę i grać dalej.Jeśli tak to chyba load state z winuae nic mi nie pomoże i bedę musiał grać od nowa za każdym razem z nadzieją czy to dobry ADF, a przecież nie o to chodzi. Niech ktoś mądrzejszy w tych sprawach podpowie...
[#5] Re: UNIVERSAL WARRIOR & WINUAE

@oblivion, post #4

Będziesz musiał grać od nowa. Save State nie działa tak, jak opisałeś.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem