kategoria: E-UAE
[#1] Emulacja Amigi na PSP
Jak w temacie, korzysta ktoś z PSP 4000 i emuluje Amigę? Być może pomógłby postawić emulatorek na konsolce, bo po poszukiwaniach doszedłem do wniosku, że sam nie dam rady. Konsola musi być przerobiona?
[#2] Re: Emulacja Amigi na PSP

@Ender, post #1

z tego co pamiętam to tak
[#3] Re: Emulacja Amigi na PSP

@Ender, post #1

Konsola musi być przerobiona. Wgrywanie gier i emulatorów na przerobione PSP to już pestka. Problem w tym, że emulacja Amigi nie jest idealna, zacina się dźwięk i gry zwalniają. Najlepiej się emulują C64, Atari XL/XE, NES i SNES.
[#4] Re: Emulacja Amigi na PSP

@Esio, post #3

Myślałem, że skoro na DC mamy A500 to PSP też da radę, no ale trudno. SNES brzmi rozsądnie. Szkoda, że trzeba rozdziewiczyć konsolę. Poszukałem i no niestety bez ingerencji się nie obejdzie. Odpuszczę temat, bo nie zamierzam wysyłać konsoli, a u mnie nikt się w takie rzeczy nie bawi.
Skoro jesteśmy już przy temacie, to (rozumiem, że macie konsole) jak mogę legalnie pobrać i zainstalować gry z PS Store (np. PSX) na PSP, instrukcja nic mi w zasadzie nie wyjaśniła i minka mi zrzedła. Nie mam PS3 i nie planuję kupić. To miałoby iść przez lapka z windows 7.

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 21:24:02 przez Ender
[#5] Re: Emulacja Amigi na PSP

@Ender, post #4

o emulacji amigi dla ps3 nie wiedziałem,możesz coś napisać?

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 22:01:34 przez simka113

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 22:04:04 przez simka113
[#6] Re: Emulacja Amigi na PSP

@Esio, post #3

Jest też bardzo dobry emulator M.A.M.E. na PSP....

Natomiast na PC istnieje genialny emulator PCSX2, emulujący konsolę Playstation 2. Wczoraj skończyłem na laptopie Tekkena 5...szeroki uśmiech
[#7] Re: Emulacja Amigi na PSP

@simka113, post #5

Emulator amigi dla ps3 dziala bardzo dobrze. a500 jest emulowana ze 100% predkoscia. age niestety trzeba sobie odpuscic.
[#8] Re: Emulacja Amigi na PSP

@Ender, post #1

Ja dość dawno temu walczyłem z emulacją Amigi na PSP, efekty są dość marne, ogólnie w niektóre gry da się grać (raczej bez dźwięku), jednak wszystko dość mocno "skacze". Osobiście polecam emulator AtariST (CaSTaway), wszystkie gry ST chodzą płynnie z muzyką, ogólnie emulator działa bardzo sprawnie.
[#9] Re: Emulacja Amigi na PSP

@gorzyga, post #8

A lista tytułów gier pewnie dość mocno zbliżona do tych z A500.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem