kategoria: Amithlon
[#1] Biblioteka bsdsocket library problem z Amithlonem
Jak w temacie głównie mam problem z internetem i tą że biblioteką nie wiem czemu nie może jej otworzyć a jest na dysku.
[#2] Re: Biblioteka bsdsocket library problem z Amithlonem

@Paul149, post #1

Ta biblioteka na Amidze tworzona jest dynamicznie, wiec nie ma jej w postaci pliku.
Wydaje mi sie ze w Amosie jest taka biblioteka, ale to tylko zbieznosc nazw.
Jesli Amithlon udaje Amige to powinieneś uruchomic dowolny stos TCP/IP aby siec zaczela dzialac

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2014 18:06:10 przez Norbert
[#3] Re: Biblioteka bsdsocket library problem z Amithlonem

@Norbert, post #2

próbowałem z konfiguracją tcp/ip i nie działa mi to w ogóle nie wiem juz co robię źle
[#4] Re: Biblioteka bsdsocket library problem z Amithlonem

@Paul149, post #3

Jakie device obsluguje karte sieciową pod Amithlonem ?
Jakiego stosu TCP/IP uzywasz ?
[#5] Re: Biblioteka bsdsocket library problem z Amithlonem

@Norbert, post #4

Ja mam kartę Realtek RTL 8139D pisze że kompatybilna a na genesis jest problem z tym bo pisze reset card failed, cart not compatible? sam nie wiem o co kaman...
[#6] Re: Biblioteka bsdsocket library problem z Amithlonem

@Paul149, post #5

uzywasz powerne2k.device czy openpci_8139.device ( +OpenPci.library)?
gdzie te pliki masz na dysku ?
zachowales wielkosc liter w nazwie tych device ?
vmc.resource masz w sys:libs ?

Uzyj miami lub miamidx do sprawdzenia czy Amithlon widzi poprawnie sieciowke i jej numer MAC. Jesli test wypadnie pozytywnie, wtedy bedzie wiadomo ze gdzies popelniasz bład przy konfiguracji Genesis

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 06:51:58 przez Norbert
[#7] Re: Biblioteka bsdsocket library problem z Amithlonem

@Norbert, post #6

ja używałem powerne2k.device i mam wszystkie biblioteki i nie działa mi genesis. bez niego oczywiście jest internet ale znów wyskakuje problem z bsdsocket.library. Niektóre strony pod ibrowse można uruchomić google nawet działa, ale po wyszukaniu czego kolwiek wywala komunikat z bsdsocket library... napisałem ci na komunikator jak coś. pozdro
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem