kategoria: WinUAE
[#1] WinUAE 3.1; 3.0 i plikopartycja dysku.
Witam.

Mam pod WinUAE kiedyś zrobioną plikopartycję z systemem z końcówką .vhd i wersje WinUAE do 2.8.1 włącznie widzą ją poprawnie. A gdy zainstalowałem WinUAE 3.1 ten krzyczy że "not DOS Disk". Co można zrobić aby ona była widziana w najnowszym WinUAE?
[#2] Re: WinUAE 3.1; 3.0 i plikopartycja dysku.

@gilban, post #1

Plikopartycja z RDB ?
Nie jest to partycja dynamiczna?
Jaki filesystem?
[#3] Re: WinUAE 3.1; 3.0 i plikopartycja dysku.

@Norbert, post #2

Nie, nie jest to partycja dynamiczna. Plik ma fizycznie ponad 2 GB a wewnątrz zajmuje 2 GB powierzchni. A filesystem jest normalny. Pochodzi od WinUAE. Czyli w nim zrobiłem plikopartycję i z poziomu systemu była widoczna jako sformatowana.
[#4] Re: WinUAE 3.1; 3.0 i plikopartycja dysku.

@gilban, post #1

Na starym WinUAE zamontuj partycje w katalogu i przekopiuj tam zawartość filepartycji. Odpal nowe WinUAE, stwórz plikopartycje i skopiuj tam zawartość partycji w katalogu. To tak na szybko bez kombinowania.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem