[#1] RageMem - testowanie WinUAE PPC
Helou.
Przetestowałem WinUAE 3.3.0 beta 2 na dwóch maszynach x86 jakie posiadam.
Program RageMem 0.37 pobrany z os4depot.net i system AmigaOS4.1 Final Edition.

Pierwszy sprzęciur to Dell Latitude E5500 z Core2Duo P8700 2,53GHz i Win7 Home Premium 32bit.



Drugi sprzęt to Acer V5-378PG z Core i7 4800U 3.0 GHz (tryb turbo) i Win7 Home Premium 64bit (WinUAE w wersji 64bit)




Zachęcam do wrzucania własnych pomiarów przy użyciu RageMem.
[#2] Re: RageMem - testowanie WinUAE PPC

@waldiamiga, post #1

Pegasos II i AmigaOS4.1 FE tak dla porównania
[#3] Re: RageMem - testowanie WinUAE PPC

@Risc, post #2



AmigaOS4.1 FE WinUAE 64bit 3.2.2 i5 4670 @ 3.40 GHz 64bit
[#4] Re: RageMem - testowanie WinUAE PPC

@Artur Jarosik, post #3

Artur, wklejałeś shota?
[#5] Re: RageMem - testowanie WinUAE PPC

@waldiamiga, post #4

Pewnie tylko ja widzę link z dropboxa?



A teraz ?
[#6] Re: RageMem - testowanie WinUAE PPC

@Artur Jarosik, post #5

Gra, ino za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego Ty i ja (na i7) mamy lepsze wyniki niż Risc w benchmarkach MAX MIPS i kilku innych.
[#7] Re: RageMem - testowanie WinUAE PPC

@waldiamiga, post #6

Chciałem odpalić u siebie na Miniaczu, ale podczas przenosin na SSD gdzieś posiałem OS4emu w najnowszej wersji, a pod 1.8 coś nie chce RageMem odpalać.
[#8] Re: RageMem - testowanie WinUAE PPC

@waldiamiga, post #6

Jak chcesz porównywać wydajność CPU to porób testy z Lame encodując mp3. Na G4 z wersją dla G3. A to jest plik audio link, który był używany do testów i wyniki z testów znajdziesz w internecie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem