kategoria: Amithlon
[#1] Błędy UMSD
Hej,
ostatnio postawiłem sobie amithlona na thinkpadzie i series i1300. Jak narazie wszystko działa super, a największym problemem są błędy UMSD - przy podłączaniu mojego 16gb pendrive błąd wywala już po paru sekundach, a przy używaniu 64MB karty cf w czytniku błąd wypada przy zapisie do karty lub odczycie z karty.
Miał ktoś podobne doświadczenia? Wie ktoś, jak to naprawić?
[#2] Re: Błędy UMSD

@redsPL, post #1

Miałem takie same błędy na Amidze klasycznej z kartą USB Thylacine i OS4.
Urządzenia takie jak myszki działały bez problemu natomiast pendrajwy w ogóle.
W tym wypadku była to kwestia kiepsko napisanego sterownika (device) i nic się nie dało z tym zrobić.
Po prostu nie działa on dobrze z OS4. Na OS3.9 nie było tego problemu.
Może po prostu z Twoim sprzętem device też nie współpracuje poprawnie.
[#3] Re: Błędy UMSD

@lekarz_med, post #2

No właśnie z myszkami(testowałem przelotke usb>ps/2 bo żadnej innej myszki nie miałem pod ręką xD) działa super, a z pendrive się gryzie - sęk w tym, że ja używam os3.9 a nie 4.0. Wyszła już może jakaś poprawiona wersja device?
[#4] Re: Błędy UMSD

@redsPL, post #3

Która wersje Posejdona uzywasz?
[#5] Re: Błędy UMSD

@Norbert, post #4

Tej
Pojawił się też drugi problem, nie chce spamować tematami więc opiszę go tu.
Hippoplayer często się freezuje(moge ruszać okienkiem, animacje przycisków działają ale nic poza tym). Głównie występuje to przy pauzowaniu i odtwarzaniu MP3.
[#6] Re: Błędy UMSD

@redsPL, post #5

Sorry za double-post, ale właśnie odkryłem, że przy zamianie pliku hippoplayer.group w SYS:s/ da się normalnie zamknąć hippoplayera(nie freezuje się), ale nie da się odtwarzać modków. Poeksperymentuje z poprzednimi wersjami tego pliku, zobaczy się czy coś się uda zrobić..
EDIT: Oho, zamykanie normalnie działa z nowym .group przy odtwarzaniu modków, ciekaew..

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2016 19:37:16 przez redsPL
[#7] Re: Błędy UMSD

@redsPL, post #5

A czemu nie najnowszej wersji?
Zainstaluj na tej wersji którą masz to wszystko automatycznie się powinno uaktualnić.

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2016 20:29:30 przez lekarz_med
[#8] Re: Błędy UMSD

@lekarz_med, post #7

Dzięki, działa bezproblemowo! Pozostała już tylko sprawa Hippoplayera..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem