kategoria: Amithlon
[#1] Whdload na Amithlonie
Witam jak w temacie, szukam pomocy jak zainstalować gry whdload na amithlonie.
Posiadam emulator E-UAELoad ale za boga nie mogę go skofigurować żeby gry zainstalować. Czy ktoś może mi pomóc?
[#2] Re: Whdload na Amithlonie

@Paul149, post #1

To raczej pod morphos lub os4.
Amithlon nie ma pal i tu będzie problem, musiał byś pod Amithlon'em zainstalować UAE
[#3] Re: Whdload na Amithlonie

@Risc, post #2

Ja mam zainstalowane e-uae ale nie umiem tego skonfigurować i pytam czy ktos sie bawil tym kiedys moze by pomogl
[#4] Re: Whdload na Amithlonie

@Paul149, post #3

Ale czego nie umiesz skonfigurować ?
Albo inaczej, co chcesz konfigurować?
Na sieci znajdziesz wiele konfiguracji do euae czy to dla Morphos, OS4 czy linuxa.
Posiłkować się można nawet ustawieniami z winuae, ale zadziałają tylko te funkcję które posiada euae.
Jak juz emulator będzie działać postępuj z grami whdload tak samo jak na Amidze.
Pamiętaj ze instalatory whdload działają najczęściej z orginalnymi grami.
Łatwiej bedzie już znaleźć gotowe instalki na necie.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 03:32:59 przez Norbert
[#5] Re: Whdload na Amithlonie

@Norbert, post #4

1.posiadam amithlona z amiga os 3.9
2.na amithlonie mam zainstalowane amiga os 3.9
3.posiadam euaeload na amiga os 3.9 i dziala
4.posiadam gry whdload rozpakowane gotowe do grania

Teraz chciałbym grac na tym ale nie wiem jak to spiac cale do kupy i tu jest problem... Bardziej ludzkim językiem się nie da tego wyjaśnić.
[#6] Re: Whdload na Amithlonie

@Paul149, post #5

1. Uruchamiasz Amithlona z OS3.9
2. Uruchamiasz euae na Amithlonie z 3.9
3. Na uruchomionym euae , uruchamiasz gry whdload
Mam nadzieje ze na euae jest postawiony system z plikami do whdload oraz podmontowany katalog z grami jako dysk.
4. Grasz.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 08:27:33 przez Norbert
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem