[#1] Xbox Classic i emulacja Amigi
Witam mam pytanie czy na dysk xboxa tylko przewalam gry po FTP i będzie wszystko śmigać? Mam emulator winuaex. Dawno się nie bawiłem tym, kiedyś tak gry wywaliłem z dysku i poszło to wszystko do szafy bo zmieniałem mieszkanie. Jak zły dział proszę poprawić
[#2] Re: Xbox Classic i emulacja Amigi

@WoYtEk, post #1

Tak
[#3] Re: Xbox Classic i emulacja Amigi

@Norbert, post #2

Dziękuję, jutro sprawdzę
[#4] Re: Xbox Classic i emulacja Amigi

@WoYtEk, post #3

Robisz to Nortonem?
[#5] Re: Xbox Classic i emulacja Amigi

@kubaslonka, post #4

Witam sory że dopiero odp ale mnie nie było, przewalam to ftprush chyba dobrze napisałem. Ale mam problem dodaje foto

Muszę dorobić do danej gry plik HD, bo inaczej gry nie chodzą czemu tak jest?. Może nowy emulator wegrac, dodam że tak kiedyś już kupiłem xboxa
I to jest bardzo upierdliwe prawie 10 G plików tak przerobić to mi się nie uśmiecha aż nie chce mi się tego odpalać. Chyba lepiej będzie przesiąść się na wii

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2022 23:14:43 przez WoYtEk
[#6] Re: Xbox Classic i emulacja Amigi

@WoYtEk, post #5

Nie kojarzę takiej męczarni.
Sprawdź jakieś ustawienia w programie lub jest może jakiś plik txt w którym są odnośniki do takiej nazwy plików.
[#7] Re: Xbox Classic i emulacja Amigi

@kubaslonka, post #6

Już jutro zobaczę, bo inne emulatory c64, atari itp chodzą normalnie. Tylko Amiga, jutro będę szukać a jak nie nowy emulator przewale
[#8] Re: Xbox Classic i emulacja Amigi

@WoYtEk, post #5

Nie musisz dorabiac zadnego pliku HD. Z tego co pamiętam w tej paczce sa po prostu zdublowane gry, te z dopiskiem HD to po prostu wersje whdlod, a te bez "HD" to zwykle adfy spakowane do jednego zipa.
Nie mialem zadnych problemow aby dogrywac tam swoje gry.
Jestem teraz w przeprowadzce "na kartonach", ale kiedys moze zerkne na to jeszcze raz, bo tqm chyba mozna bylo ustawic w emu ogolny config amigi, a ewentualnie do konkretnej gry mozna bylo wczytac konfig z pliku. Nieboamietam juz, bo chyba z rok nie skladalem jiz zadnych emu na xbox i musialbym to obejrzec, bo juz te wszystkie emu mi sie mieszaja :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem