[#1] o mnie
Jestem nowy na forum wiec se tak pomyslalem ze nieglupim pomyslem bylo by przedstawienie sie :)

a wiec z amiga jestem zwiazany od bardzo dawna aczkolwiek moim pierwszym komputerem byl komodorek (tata kupil jak mialem 9 lat :) )
pierwsza amiga byla 600 w wersji podstawowej z czasem tat rozbudowal ja o twardziela 210 mega i 2 mega chip ram potem byla cd32+promodule i jakis czasz potem pojaila sie a1200+4mega fast .Dzieki moim genialnym umiejetnosca manualnym (mialem wtedy 15 lat) i checi podkrecenia procesora w cd32 stalem sie szczesliwym posiadaczem kompletnie rozwalonego oscylatora i niedzialajacej cd32 :) a amiga1200 tez potem umarla smiecia naturalna (cos sie stalo z plyta glowna) tak oto moja owczesna kariera z amigami sie skonczyla byly potem jescze jakies proby z uae i amithlonem az do pewnego dnia kiedy spotkalem pewnego amigowca (kolo) mial on niezle wypasiona amige i ogromnie zachwalal ten sprzet.Cos we mnie drgnelo i sam zaczolem szukac jakies amigi za 30 pln kupilem amige 1200 (byl to 2002 rok) i sie szybko sie okazalo ze ta kionfiguracja jest niewystarczajaca..... jakis miesiac temu Kolo poinformowal mnie ze sprzedaje amige i przechodzi na pc tak tez stalem sie posiadaczem fajnych czesci do mojej amigi (zorro 2 apollo 040/40 32 ram tower gift) i oto cała moja amigowa historia w mega skrucie.

no...wlasnie mialem sie przedstawic :P

Na imie mam Darek mieszkam w rybniku w tym roku bede mial 21 latek poza amigami zajmuje sie pszczelarstwem,ptasznikami,jazda konna ,sztukami walki (kung fu)no i ogolnie uwarzam ze AMIGA RULEZ.
[#2] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

Jezeli mieszkasz w Rybniku to koniecznie musisz sie kiedys wybrac tutaj - http://exec.pl/ggua Zapraszamy!
[#3] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

Witaj na PPA.
Jedna mała uwaga!
Ortografia!
"w skrucie" pisz "w skrócie", "uwarzam" - "uważam"

[#4] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

O widzisz ja tez jestem z Rybnika. Zapraszam przy okazji na koncert do "Piwnicy Pod Teatrem". Gramy tam (Sound Sabotage) w kazdy piatek o 17.00. A 14-tego jest specjalny koncert walentynkowy - szczegoly na http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/23938,njus,233485.html
[#5] Re: o mnie

@Andrzej Drozd, post #4

A jest ktos z katowic tez mam amige i to nawet ciekawa :) :D

[#6] Re: o mnie

@Denver, post #5

Witam ludzi tych nademną jak i pewnie niedługo podemną
Skoro już jesteśmy na pytanich czy jest ktoś z ...
To ja się spytam czy krążą tu jeszcze jakieś ludzie z takimi zainteresowaniami z Ełku lub okolic??
[#7] Re: o mnie

@MróweK, post #6

MrooweK: moze nie z Euku, ale zawsze blizej od Katowic. Jestem z Olsztyna.

gg-2750868 (Seeker)
[#8] Re: o mnie

@Denver, post #5

Chyba ktos byl, chociaz dokladnie nie pamietam, ale na pewno Ollo jest z gliwic, to chyba niezbyt daleko, jak sadze.... Pozdro :)
[#9] Re: o mnie

@Seeker, post #8

Jam MróweK :)
was tam na południu i w centrum kilku jest a tu u nas w regionie jakos tak pustawo...
[#10] Re: o mnie

@Seeker, post #8

Fakt jestem z cudownego miasta bez....;) , no jestem z gliwic. (gg 2790392 , AQQ 34240 ) .
Pozatym w gliwicach i okolicach jest troszke amigowców :). Pozdrawiam :D
[#11] Re: o mnie

@MróweK, post #6

Darek, nie dramatyzuj :D Dobrze wiesz, że w Ełku na pewno 3 sztuki amigantów są, o to juz całkiem sporo w dzisiejszych czasach ... I trochę też na pewno jest ich w województwie naszym kochanym... Seeker już się przyznał, a mamy też człowieka znacznie bliżej, bo w Olecku - przynajmniej tak z PAUBASE wynika... Więc uśmiechnij się, bo może wreszcie uda się nam zebrac w jednym miejscu i czasie :D
[#12] Re: o mnie

@Denver, post #5

Przeszukaj PAUBase. :D
Myślę, że dane są aktualne (moje na pewno).

[#13] Re: o mnie

@spiryt, post #3

wAŻNEe, żE cOś nAPiSAł bO wiĘKSZOŚć tO nAWEt cZYTAć niE uMie
[#14] Re: o mnie

@Denver, post #5

a jest jeszcze giełda komputerowa w katowicach? ostatnio pamiętam w dokp i w hucie beldon chyba była, bym sobie jakieś piraciki kupił
[#15] Re: o mnie

@LeMan, post #11

Hmmm może zapomniałem ostatnio wogóle niekontaktuje i plote głupoty bez sensu (niezwracać uwagi za 2,5 m-ca przejdzie:D)
[#16] Re: o mnie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #14

jest gielda w katoskach ale zapomnij o piratach no chybe ze na grzyba jest tam pelno pionkow z grami i takie tam a poza tym dawno tam niebylem, a co do ludzi z katowic i okolic to szafa gra :D

[#17] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

Heh, skoro tak to ja tez sie przedstawie -bo jestem tu nowy :D . Mam lat 18 (moze myslicie ze malo jak na amigowca ??? - to czytajcie dale ;). Moj pierwszy kontakt z amiga byl w 1995 mialem wtedy 8 lat ... byla to piecetka potem w 1999 kupilem sobie 600 i druga 500 - ale byla jazda ... Potem niestety sprzedalem moje amisie na poczet PC i jak sie okazalo byl to moj najwiekrzy blad w zyciu :D. Jednak w tym roku zapragnolem wrucic do tamtych lat i kupilem od kumpla a 1200 + monitor i zamierzam ja rozbudowywac . To tyle jezeli chodzi o mnie ...

PS. Mieszkam w malej miejscowosci pod Kielcami :D - jest tu ktosc z okolic ??

[#18] Re: o mnie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #14

skolman pare lat temu to jescze byla gielda... "byla" w sensie, ze siedzialo tam zawsze 2 kolow... jeden taki bardziej przy tuszy ;] a Ten drugi chudzinka taka... ale spoko ziomowie byli... w tamtym okresie mozna bylo u nich dostac wszytsko doslownie... od najstarszych programow, po hiciory [ jak na tamte czsy] w stylu napalm, genetic spices etc.... zawsze mozna bylo z kolesiami pogadac, spytac sie o wszytsko... niezwykle obcykani byli w sprawach zarowno softu jak i sprzetu... bardzo przyjazni ziomowie... i teraz jak to czytaja to serdzecznie ich pozdrawiam !!! ;] zycie jednak jest troche podobne do takiej przyslowiowej dziwki... daje za darmo byle komu, a porzadnym ludziom kaze placic... tak samo bylo z Tymi kolesiami... jebusy, ktorzy sprzedawali plyty na grzyba w ilosci sztuk idacych w setki sprzedaja nadal, a dwoch spokojnych ziomow, ktorzy bardziej byli tam, bo lubili pogadac o amidze nish po to zeby zarobic zwinely paly...
[#19] Re: o mnie

@morf, post #17

Tematyka taka bardziej do Hyde Parku,ale skoro...
Może uchował się ktoś z Gorzowa lub okolic????????????

skobry3@o2.pl
[#20] Re: o mnie

@Skobry, post #19

znajac zycie z Legionowa to nikogo nie ma :-/ ... ale pozdrawiam ziomkow z Warszawy
[#21] Re: o mnie

@jezyk, post #20

Poludnie naszego pieknego kraju, polnoc, zachod, centrum ..., a co ze wschodem - tu tez sa amigowcy - jestem z chelma i tez mamy niezle Amisie i te klasyczne (od wielu lat) i te nowe...
[#22] Re: o mnie

@cactoos, post #18

Ale z plotek co wiem to mieli tez na grzybasa plytki w samochodzie ja mialem szczescie ze niejechalem a tamte czasy to byl dla mnie wypas i drogi wypas amiga z apollusem 40/40 a sprawdzali nawet tych co wychodzili z gieldy. ale pamietam te swietne czasy na dokp tam to bylo amigowcow
chyba czterych i to byly czasy jak sie przezucilem z C64 na A2000 to byl tez wypas. :D

[#23] Re: o mnie

@morf, post #17

A pewnie ze sa. Ja tyż spod Kielc. Piekoszów rulezz:)
[#24] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

Fazior napisał(a):

> A pewnie ze sa. Ja tyż spod Kielc. Piekoszów rulezz:)

J-OW tez rlz :D:D:D

[#25] Re: o mnie

@Seeker, post #7

Stefanski Pawel - jestem z Ostroleki

[#26] Re: o mnie

@morf, post #17

marcik jest z Kielc o ile jarze..gdzies sie tu jego mail na ppa
powinien krecic, jak nie sciagnij program WallGet...tam na pewno sa
jego dane

[#27] Re: o mnie

@morf, post #17

Ja jestem z Kielc. A amigowiec ze mnie to ostatnio troche problematyczny bo mam Pegasosa ;). I wcale nie jestes mlody jak na amigowca bo ja tez mam 18 lat :).
[#28] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

Heh widze ze nie jestem sam w Swietokrzyskim ... moze ŚGUAiP :D :D :D :D Spoko by bylo ... nie ???

[#29] Re: o mnie

@morf, post #28

Mamy przeciez AKM. Martwy od daaaawna, ale jest ;)
[#30] Re: o mnie

@marcik, post #27

Taki młody a taki zadziorny... :D:D:D:D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem