[#61] Re: o mnie

@vi-bee, post #56

Hmm..bielsko-biala, swego czasu dosc mnie bylo choc ostatnio zaprzestalem czynnego amigowania, choc pewno ktos mnie kojarzy jeszcze;) Byla A500 z 3.1, 2,5mb, A500+, kilka A1200 z Mediator PCI, Zorro II sloty, Apollo SCSI, kilka ScanDoublerow, CyberVision 64/3D, Apollo 060, 040, byly tez Elboz 1230/42, byl PowerPC 175/040, byla Amiga 4000D z Retina ZII, GVP SCSI, A3640, kilka rzeczy chyba jeszcze...a zostala gola A500:(..choc brakuje mi tego klimaciku i chce powrocic ze swoim wymarzonym sprzetem A3000D, jak go tylko znajde-jak ktos ma na sprzedaz A3000D full oryginala, ew. A3000T czekam na info. Pozdrawiam
[#62] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

A jest ktoś może z Gniezna lub okolic?
[#63] Re: o mnie

@MróweK, post #6

Witaj ! Nie jesteś sam . :D
[#64] Re: o mnie

@Shredder, post #62

Z okolic to nie wiem. Za to z Gniezna jestem JA OK
[#65] Re: o mnie

@Dziadziomiecio, post #36

Czesc , jestem ze Zlocienca dawne wojewodztwo Koszalinskie kolo poligonu wojskowego w Drawsku Pom. Niedaleko Polczyna Zdr. ( pozdrawiam Dziaciomiecio ) . Przygode z Amiga rozpoczelem w latach 90 na A-600 z HD ( granie) i pozniej byla dluuuuuuga przerwa az do zeszlego roku. Pozdrawiam LeszekSas
[#66] Re: o mnie

@Shredder, post #62

hyhy, ja bywam bo rodzice obok mieszkaja :)
[#67] mapa?

@Dariusz Tolsdorf, post #1

a moze by tak jakas mapa? jak na http://www.frappr.com/ na przyklad. czy po prostu nie pamietam ze juz taka jest?
[#68] Re: mapa?

@Valwit, post #67

ta a ja z międzyrzeca podlaskiego(obok białej podlskiej) :P
to jest tam gdzie wrony zawracają :P
[#69] Re: mapa?

@pwe, post #68

Wrony to nie wiem, ale widziałem jak komary szukały drogowskazów...

[#70] Re: mapa?

@Pero, post #69

komary maja za drogowskaz światło w naszych domach i później przychodzę nad rzęke wkładają buźkę i chlają
ale ten temat chyba do Hyde Parku się nadaje....
[#71] Re: mapa?

@Valwit, post #67

@ Valwit
a moze by tak jakas mapa? jak na http://www.frappr.com/ na przyklad. czy po prostu nie pamietam ze juz taka jest?

Byle taka, która zadziała na amibrowserach.
Może kiedyś Grx coś takiego zmajstruje jako dodatek do PAUBase? :D
[#72] Re: o mnie

@djhacker, post #59

@ djhacker
a Jest ktoś z Bytomia ??

A jak tam twoja AOne się miewa? Masz ją jeszcze?
[#73] Re: mapa?

@R-Tea, post #71

a moze taka co zadziala w terminalu przy 300 bodach?
[#74] Re: o mnie

@Ziolo, post #64

Ja jestem z niechanowa
Jaką masz Amę I gdziw mniej wiecej mieszkasz w tym gnieźnie
[#75] Re: o mnie

@ENDriu, post #40

Jestem z okolic Gdyni (Rumia). Pozdrawiam.
[#76] Re: o mnie

@Lady_Makbet, post #75

A jo je z polendnia, fakt ze wschodniego, ale wychowoles sie w srodkowym, czyli na Slasku.
A tak ogolnie pozdrawiam ludzi dobrej woli, ktorzy wlasnie mi wyslali nieaktualny dowod, zgubiony na Woodstocku i nieaktualna karte bankomatowa :P. A gdzie prawko? Oj (pomijam juz te 70 dych :P
Oj :P
[#77] Re: mapa?

@Valwit, post #73

Ale wtedy to tylko w "Erze" będzie działać ;)

[#78] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

A ja jestem stary na tym forum i nadal niczego się nie nauczyłem :D Nie będę przedstawiał bo mi jeszcze kto bombkę podeśle :P

Dodam jedynie że jestem włodarzem ziem konińskich, też mam Amigę ale podobno jest nieprawdziwa (zwykła 1200) I księżniczki na gwałt szukam!

[#79] Re: o mnie

@MinisterQ, post #30



Jak zobaczyłem twojego avatara, to niemal spadłem z krzesła!
Jako nowa twarz na tym forum może tez nam powiesz kilka słów o sobie?

:D

[#80] Re: o mnie

@Prince, post #78

A ja jestem stary na tym forum i nadal niczego się nie nauczyłem

I dobrze. Nie popadles w rutyne. "Kazdy dzien jest inny, kazdy dzien to nowe mozliwosci, lub czasami problemy". Grunt to bunt.
[#81] Re: o mnie

@Prince, post #78

konińskich

Pozdrawiam Konskie, bylem pare razy :)
[#82] Re: o mnie

@Dariusz Tolsdorf, post #1

cześć,



Nie będę oryginalny w swoim pytaniu, ale jak ktoś kiedyś napisał " kto pyta nie błądzi " . Czy jest ktoś na forum z Małopolski???. Swojej historii z komputarami Amiga nie będę opisywał bo by prądu zabrakło w elektrowni :D Powiem tylko tyle że Party komputerowe nie są mi obce. Oczywiście za czasów świetności Ami. Teraz się już takich nie robi :( Dlaczeeeggooo?????? :( Może coś zorganizujemy - oczywiście ogólnopolskiego :)
Mam jeczcze inny temat na forum, ale jak znajdę chwilkę to napiszę co mnie boli jak czytam niektóre posty na forum

Amiga Rulez!!!

mic
--
Amiga 500 1MB +CD
Amiga CDTV
Amiga 1200 Escom 3.1, Blizzard 1230/50 +FPU+16MB, HD 1,6
[#83] Re: o mnie

@Andrzej Drozd, post #76

> pomijam juz te 70 dych :P

najwidoczniej ta kwota poszła w "koszty wysyłki" ;)

[#84] Re: o mnie

@Prince, post #78

> I księżniczki na gwałt szukam!

I dziwisz się że po takiej deklaracji żadna nie chce się zgłosić? ;)

[#85] Re: o mnie

@mic, post #82

Dlaczeeeggooo??????

Bo pc to sprzet AGD :P
[#86] Re: o mnie

@nex_t, post #83

Hehe, olac kase. No nic bede jezdzil bez prawka :P
W koncu kazdy "policecar" ma juz komputer i moga mnie sprawdzic za pomoca dowodu, czy mam prawko. A jak bedzie jakis bunt to, wywalic...rzad ;)



Ostatnia modyfikacja: 12.08.06 10:13
[#87] Re: o mnie

@Andrzej Drozd, post #81

Miejscowości o nazwie Końskie znam osobiście trzy. Ale co Konin ma z nimi wspólnego? ;)

[#88] Re: o mnie

@Kitech, post #87

Leży po przeciwnej stronie od łodzi :P

[#89] Re: o mnie

@Shredder, post #74

1200-tkę ale przeważnie siedzę na WinUAE OK
Napisz ile masz lat to może skojarzę, kim jesteś pomysł

A tak swoją drogą, kiedyś w Gnieźnie sporo wiary bawiło się Amigą. Zapadli się pod ziemię czy co?
[#90] Re: o mnie

@vi-bee, post #51

Może Burzenin? Jest niedaleko Łasku. Jakieś 35 km



_____________________________
Wredna PegasOffca G4 1GHZ
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem