kategoria: A600
[#31] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@thomek, post #30

ok, wiem tyle, ze jak ustawie palete z obrazka to smiga jest ok
EDIT: ale nie moge sobie w tej paletce ustawi tak jakbym chcial/tak jak jest domyslny wb
EDIT2: Powiedzmy, ze takie cóś mi sie podoba(ale wciaz czekam na odpowiedzi, jak by to moze zrb zeby bylo ok(wrocilem do mojego starego wygladu))

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 01:04:39 przez redstonecraftpl

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 01:09:09 przez redstonecraftpl
[#32] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@redstonecraftpl, post #20

[#33] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #32

Przy 1MB pamieci nie bedzie to wygodny i szybki sposob na ustawienie tapety np w HAM w Workbenchu.


Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 09:47:47 przez Norbert
[#34] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #32

przy parenastu probach podmian sciezki, wreszcie mi sie udalo(jakis n00b w instalke english wrzucil Installer zamiast Install) i mam bug, ze installer sie nie moze uruchomic...
[#35] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@redstonecraftpl, post #34

O czym ty piszesz !?
Program Install sluzy do zalozenia bootblocka na dyskietce , a Installer do instalowania programow.
Widzisz róznice ?
Jesli masz zainstalowane MUI to wystarczy ze uruchomisz MUISCreenMode. Nic juz nie trzeba dodatkowo dogrywac.
[#36] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@Norbert, post #35

Taa, ale w C/ NIE MA pliku installer... A chyba najpierw musze zainstalowac MuiScreenMode
[#37] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@redstonecraftpl, post #36

MuiScreenMode wymaga kicka 3.0, więc nie trudź się.
[#38] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@cholok, post #37

xD to kto mi to podpowiedzial ?
[#39] Re: Tapeta w WB 2.1 - czy możliwe?

@thomek, post #30

a czy są jakieś tapety w aminecie z kategorii goła baba?? , proszę o jakiś link lub namiary :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem