kategoria: A1200
[#31] Re: Boje z PPC

@Lokaty, post #30

No to jeszcze latwiej ;)
[#32] Re: Boje z PPC

@Sosabowski, post #23

Może poniższe przyda się.

Krótki opis o BlizzKick: tu, art. leciwy ale może być pomocny.
ClipHistory: tu, świetne rozszerzenie systemowego schowka. Nie wyobrażam sobie pracy bez niego i bardzo mi brakuje tego rozwiązania w OS4.x.
Warp3D: tu,
Wygodna konfiguracja WOS-a: tu

Nawiązując do wypowiedzi jednego z uczestników tego wątku. Napisanie instalatora, który załatwi wszystko za użytkownika, jest możliwe ale wymaga nakładu pracy.
[#33] Re: Boje z PPC

@_arti, post #29

W przypadku BVISION Phaze5 na pewno tak jest.
Podkręcenie 68k podkręcało BVision (a nawet rozjaśniało gammę w trybie OVERLAY).
[#34] Re: Boje z PPC

@BULI, post #33

Moja motorolka chodzi na 50 Mhz więc i bvision podkręcona nie jest. Dzięki Pekdar za linki, od 3 dni to ja ci na stronie odsłony nabijam szeroki uśmiech Jedno mnie martwi, dlaczego po instalacji WUPa się blizkick posypał?
Dziś znów powalczę i zobaczymy.
[#35] Re: Boje z PPC

@Sosabowski, post #34

hmmm... blizkick "przygotowuje" amigę do załadowania systemu. Nie widzę związku z WUP-em.
Na logikę, blizkick ładuje moduły i "kopie" kickstart do Fastu. Reset i kickstart leci z fastu, dalej ładowany jest system z s-s wykonując kolejne linie tego pliku.

Jaki błąd zgłasza blizkick? bez dokładnego opisu z numerami błędów włącznie, trudno jest cokolwiek zrobić.

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2014 17:48:04 przez pekdar
[#36] Re: Boje z PPC

@pekdar, post #35

Nie miałem ostatnio czasu, wiec format i jadę od nowa. Jutro może trochę posiedzę. Jakby miał jakiś problem napiszę na priv. Błędu niestety już nie pamiętam.
[#37] Re: Boje z PPC

@Sosabowski, post #36

Moja mała rada, wynikająca z mojego doświadczenia, oczywiście zrobisz jak będzie Ci wygodniej, byleś osiągnął swój cel ok, racja

W przypadku amigowego systemu nie ma sensu podejście "windowsowe" typu: coś nie tak, to format i nowa instalka!

Jak coś nie działa poprawnie to należy się zająć dokładnie tym elementem: usunięcie/reinstalacja/rekonfiguracja. Więcej się nauczysz i zaoszczędzisz sobie czasu.

Jak już się mocno zakręcisz i będziesz czuł potrzebę rozpoczęcia wszystkiego od nowa to warto sobie stworzyć "czysty" system bazowy i kopiować go na czystą partycję i dogrywać potrzebne rzeczy.

Powodzenia OK

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2014 10:09:15 przez BULI
[#38] Re: Boje z PPC

@BULI, post #37

Nie no nie do końca tak robię, zawsze mam bazę która nie sprawia kłopotów. Pózniej przekopiowanie na dysk i od nowa dodawanie komponentów az wyczaję który mi kaszani sprawę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem