kategoria: Sprzęt
[#61] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@lysyzastary, post #60

Dzieki. Jutro, idac na poczte z kartkami na swieta, zrobie ranking w ktorej placowce maja najlepszy klej do znaczkow. joker

Zdrowych, wesolych rowniez!
[#62] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@ITU, post #49

Ja również korzystałem z usług Superbonia, i złego słowa nie mogę powiedzieć OK
[#63] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@x86, post #30

witam
jak widać jestem tutaj nowy :)...., na forum od nie dawna, mam takie pytanie
kiedy odpalam nie które gry z dyskietek na mojej Amidze 1200, gry działają ale przeskakują paski na ekranie.., albo kierując jakąś postacią obraz skacze itd.. nie wiem czy dobrze opisałem o co mi chodzi...
inne gry działają 100% gdzie jest ładna grafika itd...
Amigę mam sprowadzaną z Angli, ma jeszcze plombe naklejkę z tyłu
proszę o info co może być przyczyną
[#64] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@dawidkle, post #63

musisz uzywac lewostronnych dyskietek i nauczyc sie pisowani "nie".
[#65] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@Valwit, post #64

"pisowani"? O'rly?
[#66] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@F7sus4, post #61

Przestan wk.....c i jak juz to lepiej idz na modules.pl i wytlumacz sie ludziom z badziewia jakiego tam narobiles, gosciu, przepraszam - "mistrzu" o wielu forumowych wcieleniach, ktorych nikt nie zliczy...

---

Wracajac do tematu - fajnie, ze cos takiego sie wywiazalo, moim zdaniem zawsze nalezy promowac osoby o dobrej reputacji jednoczesnie eliminujac te o niezbyt dobrej lub calkowicie zlej. Moje doswiadczenia z uzytkownikami na PPA jesli chodzi o prace amigowo-elektroniczne, chronologicznie:

Kwaku85 - przerobka Apollo z 1240 na 060 - robota na piatke, pelne zaufanie, z tym, ze nie wiem czy Kwaku jeszcze sie podejmuje jakichkolwiek zlecen - juz w owym czasie (2012/13) byl bardzo zajety "normalna" prac.

Stachu - swiatowa renoma (doslownie), pelen profesjonalizm :) - lutowal mi drugi slot SIMM do w/w Apollo.

Superbonio - naprawa osprzetu, wymiana kondensatorow, przeglad oraz przetaktowanie Apollo. Wyslalem poczta sprzetu za pare tysiecy facetowi, o ktorym jedynie slyszalem, ze jest "dobry", a ktorego wczesniej nie widzialem na oczy No i zrobil wszystko o co mi chodzilo oraz dodatkowo mase rzeczy, o ktorych nawet nie pomyslalem. Mam nadzieje, ze naprawianie Amig nigdy sie mu nie znudzi OK

Negatywnych doswiadczen tego typu na szczescie nie mam i oby tak zostalo, czego i Wam wszystkim zycze
[#67] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.
[#68] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@dawidkle, post #67

Moim zdaniem ewidentny objaw padających kondensatorów . Jak nie kondensatory to nie wiem

[#69] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@neuron55, post #62

Polecam kolegę SuperBonia. Pełen profesjonalizm.
Dużo naprawił mi sprzętu.OK
[#70] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@x86, post #47

Koszalin, szczecin, poznań ktoś bardzo dobry?
[#71] Re: Szukam serwisanta dla mojej A1200 w Łodzi.

@pawelini, post #70

Widzę że macie tu zatrzęsienie trolli :P A wracając do tematu, jako jego autor powiem tylko że mi tam pasuje że zrobił się tutaj przegląd opinii. Jak widzę w Łodzi nie mam co liczyć na serwis, a tak to wiem kto jakie ma opinie. Niestety przez trolli nie do końca wiem które opinie są wartościowe a które nie. Na szczęście jest kilka postów co do których nie mam wątpliwości. Jednym słowem dzięki za pomoc, wiem już co chciałem :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem