kategorie: A2000/A3000, A4000, A500, Sprzęt
[#31] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@drsky, post #29

Hej,
wielkie dzięki za ciekawą rozmowę. Jakoś zawsze na SACPie znajduje się ktoś od kogo mogłem dowiedzieć się zupełnie nowych i ciekawych rzeczy. Tym razem padło na Ciebie :) Dzięki.
Co do Kickstartu testowego też mam parę propozycji, o ile już nie wpadłeś na to wcześniej.
Czyja była A2000, już wiesz.
Za zrobienie listy chętnych i wątku na PPA odnośnie zamówień PCB GBA1000 wezmę się dziś.
Co do części, to skontaktuję się z Tobą przez e-mail.
[#32] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@bacus10, post #30

A ja szukałem wacusia10 :D Potem skontaktuję się na PM.


Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 11:12:05 przez drsky
[#33] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@drsky, post #32

Czysty facet! Tylko o wacusiu myśli
[#34] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@wali7, post #31

Mozesz mnie wpisac na liste chetnych na pcb gba1000
[#35] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@*y, post #33

Aj tam, tylko o wacusiu..

Czasem zamiast 'b' słyszę 'w' - ot taki nawyk z hiszpańskiego :D A, żem przygłuchy na dodatek, to zabawne sytuacje z tego czasem wychodzą. :D
[#36] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@drsky, post #35

W sumie to wielu Hiszpanów jest przeczulonych na punkcie wacusia. Teraz rozumiem dlaczego szeroki uśmiech
[#37] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@wali7, post #36

Choć nie mam A2000 tylko A1200 to mam pytanie, czy nie można było w tej karcie zostawić 4 MB ramu, a te kości pamięci przylutować z drugiej strony tej płytki? I oczywiście dać tam odpowiednie punkty lutownicze.
[#38] Re: Karta graficzna własnej roboty w A2000

@gilban, post #37

Nie wiem. Można porównać schematy wersji 2 i 4 MB, czy przypadkiem nie ma jeszcze innych różnic. Jest tajemnicza zworka, zwierająca jedno z wejść układu FPGA do masy. Za co jest odpowiedzialna, nie wiadomo, bo nie ma udostępnionych źródeł wsadu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem