[#31] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #30

Wyslalem Ci maila z moimi zobacz czy dzialaja.
[#32] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@HanSolo, post #31

Heja, dzięki wszystkim za pomoc. Po podmiane ten sam problem.
[#33] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #32

Wysłałem Ci swój katalog Kickstarts. Rozpakuj go na Amidze następnie cały katalog Kickstarts umieść w DEVS:

Zobaczymy czy coś pomoże.
[#34] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@Sir_Lucas, post #33

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pliki, już teraz przynajmniej jestem pewny na 120% że to nie ich wina. Na tych od Was tak samo, niestety. Działam dalej ;)

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2015 14:11:02 przez zeter
[#35] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #34

http://whdload.de/whdload/whd182.lha sciagnij najnowsza wersje whdload z 08.11.15 i powrzucaj do odpowiednich katalogów zastepujac pliki. Mam nadzieje że nie używasz pirackiego klucza bo może on jest do kitu ?
[#36] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #34

Odpal shella i wpisz:

DIR WHDCOMMON:

Wrzuć nam tutaj co się wyświetliło.
[#37] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@mailman, post #36

Nie, nie używam pirackiego klucza.

dir whdcommon:

Daje nam

please insert volume whdcommon in any drive
[#38] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #37

Używasz jakiegoś preinstalowanego systemu typu ClassicWB lub coś podobnego?
[#39] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@mailman, post #38

tak, dokładnie
[#40] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #39

Wpisz w shellu

DIR devs:kickstarts
[#41] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@mailman, post #40

No oczywiście w tym przypadku pokazuje zawartość owego katalogu a w nim: już to co potrzeba czyli pliki z kickami typu kick40068.a1200 w parze z kick40068,a1200.RTB od a1000 do 4000
Jak już wspomniałem wcześniej, problem raczej nie w plikach ;) pozdro
[#42] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #41

Wyjmij kartę z Amigi. Odpal bez startup-sequence i uruchom grę bez preload. Zobaczysz wtedy czy to problem z kartą turbo czy nie.

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2015 22:43:16 przez asman
[#43] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #41

A bity protekcji?
[#44] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@mailman, post #43

na 42
Wtedy jest błąd braku pamięci ;) raczej karty bym nie winił ale nie znam się…

43

tzn?? są jeszcze pliki .kshd
[#45] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #44

z grami które pod WHDLoad wymagają kick1.3 też masz problem ?
[#46] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@asman, post #45

Nie mam, mało tego, nie ze wszystkimi grami na a1200 mam problem o czym już wspominałem.
[#47] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #46

Wypisz listę gier które Ci nie działają i jakie błędy są przy każdej z nich.
[#48] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@asman, post #47

OK
[#49] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #48

poza tym z jednej takiej gry daj pełnego loga ze snoopdosa w formie tekstowej. Bo z innego wątku w którym masz problemy z mapowaniem kickstarta, podajesz obraz kick ze ściężki C i być może tu jest pies pogrzebany, bo w devsie masz dobry a w innej lokacji masz zły a być może WHDLoad bierze pierwsze z brzegu i cześć.
[#50] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@asman, post #49

Ale poco Ci pelny log ze snoopsa skoro w screenie który wkleiłem jest wszystko co dotyczy włączenia gry. Devs/kickstart jest tam gdzie powinno być i to widac w screenie ze snoopa. Do mapowania kicka użylem tego samego obrazu ale przegrałem w inne miejsce (na C) - przegrałem , nie przeniosłem. Wiec poprostu mam kicka 40068 w devs/kick… jak i na C - wiec tu pies na pewno nie jest pogrzebany ;)
[#51] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #50

Ok, nie są potrzebne. Napisz mi dokładnie przykładową grę, którą uruchamiasz i napisz mi jaki masz błąd i treść błędu jaka jest.
[#52] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@asman, post #51

post 23 ;)
[#53] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #52

Sciagnij sobie dana gre pod whdload z internetu i zobacz czy tam tez tak bedzie masz cos najebane w katalogu z gra albo nie zaznaczone własciwe flagi/atrybuty w plikach.

w google eab file server
[#54] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@zeter, post #52

Mam nadzieje że masz dobre obrazy romów dla kick3.1. I że nie robiłeś manewru w stylu, mam taki sam rom bo zajmuje tyle samo bajtów co ten od Ciebie. Masz zły któryś z plików:
kick40068.A1200 lub kick40068.A1200.RTB. Innych możliwości to ja nie widze, bo jeśli jesteś w stanie skopiować pod amigą wyżej wspomniane pliki to bity protekcji (RWED) masz ustawione.
Podaj jaki masz CRC16 plików. U mnie jest $9ff5 i $19fd dla rtb.

CRC16 powinieneś mieś w katalogu C. A jest on w pakiecie WHDLoad
[#55] Re: WHDload instalacja Chaos Engine

@asman, post #54

"Podaj jaki masz CRC16 plików. U mnie jest $9ff5 i $19fd dla rtb."
Sorry, z braku czasu narazie odpuszczam, wyjmę niebawem karte cf z amigi i zapodam to na UAE i zobacze.
"Mam nadzieje że masz dobre obrazy romów dla kick3.1. I że nie robiłeś manewru w stylu, mam taki sam rom bo zajmuje tyle samo bajtów co ten od Ciebie. Masz zły któryś z plików:
kick40068.A1200 lub kick40068.A1200.RTB. "
Stary ;) No nie siał bym zamętu i nie robił z siebie ani z Was wariatów, no PLS MEN! ;;) 15 lat skończyłem 23 lata temu ;) Pliki są na pewno dobre…

pozdrr!o
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem