[#151] Re: Ciekawe kanały youtube

@nostrum666, post #150

A tutaj ciekawy pomysł na wykorzystanie sprzętu komputerowego

Jest tego więcej, polecam posłuchać bo całkiem fajnie to brzmi OK
[#152] Re: Ciekawe kanały youtube

@nostrum666, post #151

Zajefajne- brzmi lepiej niż MIDI OK
[#153] Re: Ciekawe kanały youtube

@redstonecraftpl, post #1

Arhn.eu przedstawia historię powstania gry Wiedźmin. Oczywiście i tu Amiga ma swój epizod od 7min.


Ostatnia aktualizacja: 10.09.2017 19:40:38 przez philipo

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2017 19:41:42 przez philipo
[#154] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #153

Mały Suplement do materiału, także tu Ami ma swoje 5min.
[#155] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #154

Na Vampire V2 powinno chodzić
[#156] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #154

Demko w akcji wyglądało lepiej niż na screenshootach!
[#157] Re: Ciekawe kanały youtube

@BULI, post #156

Remake - Agony w 3D
https://www.youtube.com/watch?v=E2WcgH0Omxg

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2017 00:26:55 przez ZbyniuR
[#158] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #157

No to się nazywa remake OK
[#159] Re: Ciekawe kanały youtube

@redstonecraftpl, post #1

Ciekawy materiał o o przystawce CD1200 z David Pleasance od chłopaków z RetroHour

[#160] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #159

A jest o tym w Amiga Magazyn
artykuł pl
Lata 90
[#161] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #159

Boże miejcie nad nami litość! Mam nadzieję, że oni osiwieli na wieść, że Amiga umarła, a nie są starzy? Jeżeli są juz na emeryturze to znaczy, że my też jestesmy starzy i pora przejść na emeryturę lub wpaść w depresję.
[#162] Re: Ciekawe kanały youtube

@redstonecraftpl, post #1

Xysiek Parzych - Retro Kanał ogrywający nieznane gry na Amidze 600, jak i te znane klasyki. Konkursy, unboxy, testy, vlogi. Ogrywanie gier na prawdziwym sprzęcie Amigowym (Na Amidze z furią lub Amidze bez furii). Konkursy z zajebistymi nagrodami jak koszulki Amigowe, mysze kulkowe fabrycznie nowe, podkładki pod myszki Amigowe, naklejki Amigowe, czy plakaty jak i różne turnieje między kanałami z Polski (Potyczki YouTuberów) RetroKanałami na Polskiej Scenie - http://retrogaming.yt/
[#163] Re: Ciekawe kanały youtube

@redstonecraftpl, post #1

Konkurs dla AMIGOWCÓW! Zapraszam! :)
A sam kanał o Amidze 600, grach, unboxach, testach i konkursach:





Ostatnia aktualizacja: 19.12.2017 06:16:00 przez Xysiek
[#164] Re: Ciekawe kanały youtube

@Xysiek, post #163

Całkiem fajne gameplaye z ciekawych gierek są u Ciebie (nie tylko popularne szlagiery).

Co to za wersja SWOW'a?
[#165] Re: Ciekawe kanały youtube

@BULI, post #164

Piracka jakaś wersja hehe
Przeglądałeś może wszystkie tytuły jakie ogrywałem? Jest masa jeszcze przede mną, a widzowie czasami własne propozycje na film daja, dlatego jak masz jakieś tytuły do zaproponowania, z wielką chęcią poczynie starania, by taki odcinek powstał :)
Ze wzgledu, iż zostałem redaktorem w K&A, w 10 numerze zobaczysz moje recenzje i tu też jestem otwarty dla czytelników, jakie gry by chcieli zobaczyć w kwartalniku. Na razie opracowałem dwie obszrne recenzje Vikings - Kingdoms of England II i Eye of the Beholder (będą fajne mapy dla czytelników, tak więc polecam). A co do kanału, to mój cel - okazać, ograc, przejść, zagrać w każda gre jaka wyszła na Amigi 500/600 :)
-- Vikings - Kingdoms of England II i Eye of the Beholder --

Oprócz ogrywania, jest wiele filmów i poradników, oraz ostatnio program Joystick gdzie gram z moim małym synkiem na A600 w gry kooperacyjne :) Mysle że każdy znajdzie coś dla siebie,a jak nie, proponuje co można dodać, zmienić. Kanał istnieję już parę lat, zmienia sie non stop na lepsze, a ja chciałem widzom podziękowac że nadal są ze mną, a i nowi dochodza, więc jak stuknie 1k subków, ogłoszę super konkurs z super nagrodami Amigowymi
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nbHaT0LSFAA&list=PLoNa3Jc1Tl-Ot1cYr9T2bRHk6te_SRbcC&index=16[/youtube] A tu film o mojej kolekcji, na zaprzyjaźnionym Kanale Penchard

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2017 03:04:53 przez Xysiek
[#166] Re: Ciekawe kanały youtube

@Xysiek, post #165

A gry, które każdy z Was zna, a jednak na internecie nie ma. Wpadłem na pomysł bym pierwszy ograł Kajko i Kokosza na naszej Amisi:

Czy nawet rekord przejścia w moonstone:

Wiele by wklejać, ale lepiej sami obadajcie materiały, a nóz widelec ominałem jakąś grę, która Wy znacie i mi zaproponujecie na odcinek :)


https://youtu.be/CEsPUgtz-s0




Ostatnia aktualizacja: 20.12.2017 03:31:28 przez Xysiek
[#167] Re: Ciekawe kanały youtube

@Xysiek, post #166

Trafiłem na fajny serial dokumentalny z TV Planete o historii Internetu.
"Wirtualna Rewolucja" jest po polsku i trwa w sumie prawie 4 godz. :)
Tytuły części: Wyrównanie szans, Prawdziwa władza, Potęga darmowego dostępu, Homo Interneticus.
https://www.youtube.com/watch?v=VTOE0OocnLc
[#168] Re: Ciekawe kanały youtube

@ZbyniuR, post #167

Wczoraj na Planete leciał jakiś dokument o latach 80. Któryś tam odcinek. Wspominali o komputerach, IBM, Apple, Commodore. Czekałem aż powiedzą coś o Amidze, ale niestety zachwycali się tylko jakie to IBM i Apple och i ach komputery robiło :(
[#169] Re: Ciekawe kanały youtube

@SuperBuster, post #168

No bo tak to wyglądało z amerykańskiego punktu widzenia.
C= miało silną rynkową pozycję w czasach PET-a. Należeli do wielkiej trójcy prekursorów Tandy, Apple i Commodore, ale w biurach dali du.y, a w grach nie mieli szans z Japońcami. Nie czytali Borka ni Pampucha, więc innych punktów widzenia nie znali.
[#170] Re: Ciekawe kanały youtube

@redstonecraftpl, post #1



Ostatnia aktualizacja: 05.01.2018 16:36:21 przez polutuje
[#171] Re: Ciekawe kanały youtube

@polutuje, post #170

https://youtu.be/vGwD34F3es4?t=640

10:40 przez 8sekund wytrzymałem i spadłem z krzesła
[#172] Re: Ciekawe kanały youtube

@Vato, post #171

Ja wytrzymałem do "Jest do czego fapać, co p****y?" .Ten gościu usiłuje spuścić z moczem
moje dobre wspomnienia...
Jestem na nie, zwłaszcza że amiga jest dla mnie cały czas sprzętem zdatnym do używania, a nie wspominania starych pizdrygałów...
[#173] Re: Ciekawe kanały youtube

@Mikrobi, post #172

Aaron Swartz - Złote dziecko Internetu.
Współtwórca RSS, powstrzymał SOPA, haker, aktywista polityczny, zmarł mając 27 lat.
Oto jego historia. dok po polsku. 1g44min.
https://www.youtube.com/watch?v=X0lbNFXjMpI
[#174] Re: Ciekawe kanały youtube

@Mikrobi, post #172

Dąbrowski jest prześmiewcą do którego trzeba mieć dystans. Lubię go oglądać mimo że czasem się z nim nie zgadzam.
[#175] Re: Ciekawe kanały youtube

@kubaslonka, post #174

OoO aktywowałeś się widzę
[#176] Re: Ciekawe kanały youtube

@mikecios, post #175

Siemanejro! Powróciłem do żywych. Miałem zapierdziel w pracy i zero, absolutnie zero czasu Ale jak to mówią- jak się pościelisz tak się wyśpisz, także będzie już tylko lepiej
[#177] Re: Ciekawe kanały youtube

@redstonecraftpl, post #1

O smutnym losie starych komputerów:
[#178] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #177

aż strach pomyśleć ile działających amig poszło na przemiał
[#179] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #177

[#180] Re: Ciekawe kanały youtube

@philipo, post #177

Takie filmiki przypominają mi że być może sam mam na sumieniu parę Amstradów...

W 1996 sprzedałem mojego 6128 za jakąś śmieszną sumę, bardziej po to by mi nie zajmował miejsca niż aby się obłowić. Kupiłem A1200 z HDD i 030, a po paru tygodniach tata kolegi który pracował na Uniwersytecie pyta mnie (bo dowiedział się że mam CPC), czy nie znalazłbym chętnych na 6 sztuk 6128 z monitorami, w zamian za piwko i osobisty odbiór. Bo jak nikt ich nie zechce to pewnie wylądują w centralnym ogrzewaniu, a trochę ich szkoda bo są ładne i sprawne. A ja się tylko uśmiechnąłem z wyższością mówiąc, że teraz już mam dużo lepszy komputer podobnie jak moi znajomi Amstradowcy więc... Przez sekundkę pomyślałem że praktycznie są za darmo i że szkoda, ale na myśl o tym że musiałbym kombinować jakiś transport dla tylu pudeł, a potem trzymać to Bóg wie jak długo, odpowiedziałem że nie jestem zainteresowany.

A teraz kiedy śledzę na forach wątki o bohaterach którzy znajdują i przywracają do życia takie skarby to myślę sobie że tamta 6ka pewnie trafiła do nieba a ja za swoje zaniedbanie trafię gdzieś indziej.

A wracając do głównego wątku... Przypomniał mi się ostatnio kanał RetroBite:
https://www.youtube.com/channel/UCAmBSOdZ0LvpKe3YueVk35Q
Są tam 4 podcasty z których dwóch jeszcze nie znam, a milej się tego słuchało niż Radzika. Widzę że jest wywiad z Kiender-em (Retrospekcja i Loading..). Zasługuje na więcej wyświetleń.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem