kategoria: Sprzęt
[#3151] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ciekawostki aukcyjne 2016
[#3152] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ciekawostki aukcyjne 2016
[#3153] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ciekawostki aukcyjne 2016
[#3154] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@maliniak, post #3153

He, he dobry tekst na początek: "..Fanklub Amigi nie będzie zadowolony.." OK
[#3155] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ciekawostki aukcyjne 2016
[#3156] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ciekawostki aukcyjne 2016
[#3157] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ciekawostki aukcyjne 2016
[#3158] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@maliniak, post #3157

Amiga 1200 w tower. Ktoś potrzebuje na leczenie. Może PPA urządziło by jakąś aukcje wspierającą?
Było by miło komuś pomóc, a nie tylko czytać hejty w postach.
link

Super by było gdyby ktoś ogarnął to jako nowy post, mod miał pieczę nad tym.
pomimo waśni, kłótni, zróbmy coś razem dobrego!!!
Rozmawiałem z tą osobą osobiście, powiedziałem by się wstrzymał na razie ze sprzedażą za tak niskie pieniądze. Dwa, trzy dni. Zróbmy coś!

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2016 10:30:38 przez Canga
[#3159] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Canga, post #3158

Może ktoś skontaktuje się z chłopakiem, żeby założył gdzieś konto na jakims serwisie, gdzie można przekazywac datki. jakiś czas temu kolega z Execa zbierał na leczenie dziecka i pomoc amigowców okazała się szybka i konkretna :)
[#3160] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Canga, post #3158

Popieram i na pewno się dołożę. Może ktoś z Administracji po uprzednim kontakcie z Potrzebującym wrzuci news?
[#3161] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Canga, post #3158

Niech się wstrzyma, ta Amiga jest warta sporo więcej niż 400 zł. Ja co prawda nie kupię jej teraz w nominalnej cenie, bo wydatki retro przekroczyły budżet, ale chętnie stówkę wyasygnuję na pomoc chłopakowi.
[#3162] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@pong777, post #3160

Ja z pewnością też wezmę udział! Ważne byśmy razem wsparli aukcję! Byśmy coś zrobili! Stańmy na wysokości zadania, pomóżmy!
[#3163] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Canga, post #3162

Ja jeszcze proszę o info "jaki chłopak", "skąd", itd. Bo każdy może wystawić swoją Amigę i napisać różne rzeczy.
Handlarzyny nie znają litości. Trzeba uważać i sprawdzić to przed jakąkolwiek zbiórką.OK
[#3164] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Andrzej Drozd, post #3163

Zadzwoń na wskazany nr telefonu, porozmawiaj, wypytaj.
Ktoś już z okolicy miał jechać po nią za 450zł, prosiłem by się wstrzymał, kilka dni, a może coś zaradzimy?
Jeżeli chciał sprzedać za 450zł to sądzisz, że był to handlarz? Raczej nie. Poinformował mnie, że chciał jak najszybciej sprzedać, by otrzymać kasę na leki!
Poprosiłem by się wstrzymał.
[#3165] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Canga, post #3164

Nie będę dzwonił. Jeżeli już prosiłeś aby się wstrzymał, to masz z kolegą kontakt. Skieruj go na nasz portal.
Gdy dowiemy się że to nie handlarzyna, to wspomożemy. Sori, dzisiejszy świat to dżungla. Ja wolę dać realną kasę na realny chleb. Tej Amigi i tak bym nie kupił, bo mam dwie.
Druga sprawa, o jaki alternatywny lek chodzi? Lub jaką alternatywną metodę leczenia?
[#3166] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Andrzej Drozd, post #3165

Dałem już dawno link, napisałem by otworzył konto. On nie prosi o jałmużnę jak widać, on chce sprzedać swój komputer a to realny wymiar sprzętowy a nie jakieś wyłudzenie kasy. Oferuje swój sprzęt za kasę to tyle. Ja zaproponowałem by zrobić aukcję na portalu by dostał tą kasę jak najwyższą a nie by wpłacać jemu pieniądze - nie tędy droga kolego - ja mówię o innej rzeczy niż Ty.
Ja wierzę w ludzi, bo wiem jak potrafi paskudnie być! Nikt o zdrowych zmysłach nie wystawi na sprzedaż swój sprzęt licząc, że ktoś taki jak ja napisze post by wystawić aukcję, aby otrzymał jak największą sumę - pomyśl.

Ja nie wiem o jaki lek chodzi, lub jaką alternatywną metodę.
Tutaj chodzi o sprzedaż sprzętu za jak najlepszą kasę by ktoś mógł kupić leki a nie wsparcie finansowe, otwarcie dla kogoś fundacji.
[#3167] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Canga, post #3166

Niech wystawi komputer na allegro od złotówki.
[#3168] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@baderman, post #3161

To że Ty dałbyś sporo więcej, nie znaczy, że jest realnie tyle wart. Sprzedający ma świadomość, że sprzedaje stary komputer, który może mieć wartość sentymentalną, ale nie tworzy legend typu biały kruk, z bólem serca sprzedaję itd. Można spróbować mu pomóc, jeżeli tego zechce. Ceny klasyka na allegro mają poziom z sufitu, więc jak napisał Leon na Allegro od 1zł lub handlarz z dobroci serca zaopiekuje się i będzie wmawiał, że okazja, bo sprzedaje za 2 tys.

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2016 13:05:10 przez KM
[#3169] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@KM, post #3168

Otrzymałem sms, że założył konto lecz nie może nic napisać, gdyż moderator ma 72h na to by aktywować jego konto.
[#3170] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Leon, post #3167

Dokładnie
[#3171] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@lopez0228, post #3170

[#3172] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@_Skiba, post #3171

Wystarczy posklejać, wyprostować nóżki i będą chulac jak nowe

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2016 14:22:12 przez KRISS
[#3173] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Andrzej Drozd, post #3163

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych moim losem.
Dziękuję koledze Canga za zainteresowanie i tak szybki odzew.

Jestem z podkarpacia, mieszkałem długie lata w Jaśle, teraz w Szebniach, nie jestem handlarzem, od pewnego czasu sprzedaję swoje rzeczy na olx i allegro.
Od 2014 roku po zdiagnozowaniu u mnie raka płuca prawego z przerzutami do węzłów chłonnych (czyli złośliwy) jest to rak nie operacyjny już prawie w 4 stadium, więc ostatnim, wykryty dopiero po zmianie lekarza rodzinnego, który leczył mnie na przeziębienie. Ten typ raka atakuje osoby nie palące. Jestem aktualnie po dwóch seriach chemioterapii i radioterapii.
Po pierwszej chemii jak piszą na forach rak reaguje i zmniejszył się, a po drugiej chemii był efekt odwrotny, dwukrotnie się zwiększył. Aktualne propozycje od lekarzy onkologów to chemia.
Więc zacząłem leczyć się sam alternatywnymi metodami, lecz to jest dość kosztowne, ale nadal jeszcze żyję, aktualnie jestem po wlewach dożylnych witaminą B17 i cały czas na suplementach bardzo drogich, kuracja amigdalina jest bardzo droga, ale tonący się ponoć brzytwy chwyta. Aktualnie walczę po chemioterapii z zakrzepicą żył głębokich już od kilku miesięcy przyjmuję zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch.

Nie chcę niczyjej jałomużny i współczucia więc staram się zarobić w różny sposób jakieś dodatkowe pieniądze na leczenie, jeżeli ktoś z kolegów może mnie wspomóc przez zakup moich rzeczy to będę bardzo wdzięczny, postaram się odwdzięczyć poprzez modlitwę za Was.

Przepraszam za moje wypociny i dziękuję za uwagę, jeżeli są jakieś pytania to postaram się na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam i dziękuję
Marek Kosiba
[#3174] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@F7sus4, post #1

SX-1 do CD-32. Licytacja od 1000 zł...
[#3175] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@vojo, post #3174

ciekawe jaka będzie cena końcowa, z 3 lata nie widziałem SX-1 na sprzedaż w Polsce
[#3176] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@czasludzicienia1, post #3175

SX często gości na ebayu. A Promodule widzieliście jakoś "ostatnio"?
[#3177] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@misha, post #3176

promodule bywało ostatnio na allegro parę razy (raz bez łącznika łączącego z cd32), jak na ebayu nie wiem, od niedawna obserwuję, jeśli ma ktoś do sprzedania sx to jestem zainteresowany
[#3178] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@czasludzicienia1, post #3177

Śliczna malowanka - klik
[#3179] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@czasludzicienia1, post #3175

SX-1 było kilka miesięcy temu z CD32 w obudowie od pecta i poszło za 700-800 pln
[#3180] Re: Ciekawostki aukcyjne 2016

@Canga, post #3158

Przeglądając z nudów OLXa trafiłem na tę Amigę. Nie to, że byłem na kupnie bo Amig u mnie jak mrówków, ale zadzwoniłem bo nazwisko wydało mi się mocno znajome. Jestem po rozmowie z Markiem. Powiedział mi że się wstrzymuje bo ktoś mu tak doradził - słusznie. Co do samego Pana Marka. Tak się złożyło, że kilkanaście lat temu przez krótki czas pracowaliśmy razem w jasielskiej kablówce i mogę potwierdzić autentyczność i zaświadczyć o uczciwości tego człowieka. Tej Amigi na pewno już nie kupię, ale chętnie dołożę własną cegiełkę. Przychylam się do pomysłu zorganizowania jakiejś formy pomocy.

Marku trzymam za Ciebie kciuki.

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2016 19:58:21 przez sebar27
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem