kategoria: A1200
[#1] ACA 1221
Panowie (i Panie), używa ktoś z Was tej karty? Jakie doświadczenia, czy pracuje stabilnie na płytach bez timefixa? Czy nabyliście kody rozszerzające do 28 MHZ?

Z góry dzieki za info.
[#2] Re: ACA 1221

@marianoamigo, post #1

Uzywam. Pracuje stabilnie bez timefixa na płycie 1D4. Nabyłem wszystkie kody od razu (28 MHz, 64 MB fast, maprom).
[#3] Re: ACA 1221

@marianoamigo, post #1

Ja używam w A500 z ACA500. Kupiłem tylko 28MHz. Działa stabilnie i bez problemów. Gdzieś nawet dawałem wyniki sysspeeda. Ogólnie jest ok. Na temat timefixa się nie wypowiadam, bo nie mam A1200.
[#4] Re: ACA 1221

@void, post #3

Dzisiaj mi przyszła ACA1221 właśnie testuje na B2 bez timingfix poszła odrazu i chodzi.
Zobaczymy jak pobawię się dłużej.
[#5] Re: ACA 1221

@void, post #3

Ja mam dwie sztuki, jedną odblokowaną na full a drugą jeszcze nie .
Jestem zadowolony w 98 procentach .

Jako ciekawostkę dodam, że przy odblokowaniu Jans napisał mi że zgubił kartkę z kodami.
Miał ją włożoną z tyłu w spodniach i mu wypadła ale kazał mi wpisać jokery i karta została odblokowana



link
Tu wyniki sysinfo z prędkości ACA1221 i FastATA 1200 MK-III.


link


Ostatnia aktualizacja: 08.01.2016 20:19:31 przez Dorian3d
[#6] Re: ACA 1221

@Dorian3d, post #5

A co poradzicie na komunikat "Allocated memory doesn’t match memorymask” przy PFS-III i ACA1221?
Bez ACA1221 nie ma tego błędu.
[#7] Re: ACA 1221

@winder, post #6

U mnie aca1221 z pelnym kodem działa super po kilka godzin dziennie zadnych klopotow ,karta sieciowa pcmcia ,nic nie krzaczy. przy okazji przypominam o sprawdzeniu kodow serial#GTjfT jest kod full.
[#8] Re: ACA 1221

@Dorian3d, post #5

wpisać jokery


naprawde działa?

przypominam o sprawdzeniu kodow serial#GTjfT jest kod full.


??????
[#9] Re: ACA 1221

@maliniak, post #8

mam kod do karty aca1221 z tym serialem
[#10] Re: ACA 1221

@Adamza, post #9

i fajnie by było jak by się znalazł ten co ma tą karte
[#11] Re: ACA 1221

@Dorian3d, post #5

dostales juz milion pw?:)
[#12] Re: ACA 1221

@marianoamigo, post #1

Po co dublujesz temat o ACA 1221?
Taki wątek jest już założony - klik
Robi się bałagan i szum informacyjny.
Ktoś z Administracji może to scalić?
[#13] Re: ACA 1221

@winder, post #6

Trzeba zmienić maskę na podaną w tym artykule:

link

W ogóle i na przyszłość jeśli ktoś będzie miał jazdę z PSF3. Maska wydaje się regulować typ pamięci, w której przechowywane są bufory PFS3. Jeśli stworzymy partycję na sprzęcie np. z 4 MB Fast na płycie i zechcemy uruchomić tak stworzoną kartę np. na ACA lub Amidze z ramem tylko pod Zorro to możemy się spodziewać takiego komunikatu chyba, że wpierw zmienimy maskę.
[#14] Re: ACA 1221

@Dorian3d, post #5

Jaki koszt i gdzie się odblokowuje tą kartę?
[#15] Re: ACA 1221

@barbaramazurek, post #14

https://icomp.de/shop-icomp/en/shop/product/aca1221-upgrades.html

Nie będę całego cennika przepisywał, kod odblokowujący w "gołej" karcie wszystko (maprom, 64 MB fast, 28 MHz) to 40 euro. Kupuje się na podanej powyżej stronie (trzeba wpisać ID ze swojej ACA1221), płaci się PayPalem i dostaje się kod licencyjny do wklepania w programiku ACAControl (o ile dobrze pamiętam).
[#16] Re: ACA 1221

@Krashan, post #15

[#17] Re: ACA 1221

@Krashan, post #15

Dziękuję za informację
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem