kategoria: CDTV
[#1] commodore cdtv wycena sprzetu
mam na sprzedaz commodore cdtv
moze ktos wycenic mi caly komplet??
a co do wystawienia na allegro to mam go wystawiony
lecz wolabym wiedziec za ile mniej wiecej moze pujsc bo mam pare osob chetnych na kupno od reki
[#2] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #1

Amiga wygląda na dobry stan. Dla mnie wartość około 1000zł.
[#3] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@Andrzej11, post #2

ok oplaca sie ja sprzedac za 1100zl
od reki czy lepiej czekac na zakonczenie aukcji??
[#4] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #3

To takie trochę psychologiczne zagrywki z chęciami kupna od ręki.Jeśli ktoś Tobie proponuje 1000 to na pewno będzie licytował do 1000. Zobacz sobie ile jest odsłon Twojej aukcji, ilu jest obserwujących.Ilość propozycji kupna też o czymś świadczy.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 10:02:27 przez Stoopi
[#5] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #1

Sprzedasz i za parę lat będziesz chciał odkupić , nawet za większe pieniądze. Amiga nigdy nie zniknie z twojego serca
[#6] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #1

Bardzo ładny stan - też bym się nie pozbywał tego kompletu jeśli nie przycisnęłoby mnie finansowo. Co do ceny popatrz sobie na zakończone aukcje allegro. Szczególnie, że same akcesoria do CDTV chodzą za dość wysokie kwoty. Posumuj orientacyjne ceny aukcyjne tego co masz w zestawie a potem wystaw w licytacji z ew. zabezpieczeniem ceny minimalnej.
[#7] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@jimmy, post #6

dokladnie mam ciasno z kasą dlatego chce sprzedac
[#8] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #7

[żart] Zamiast sprzedawać zainwestuj! Na przykład wydaj nowy program edukacyjny na Amigę CDTV. Zarobisz dużo więcej. [/żart]
[#9] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #7

Szkoda tracić taki ładny komplet ale jeśli musisz to teraz ceny są dość wysokie. W ostatnim miesiącu parę CD32 poszło w cenach ze 2 razy wyższych niż kupowałem jeszcze 3 miesiące temu. Nie liczę oczywiście promodule bo te osiągają jeszcze wyższe kwoty.
Osobiście nie sprzedawałbym za kup teraz - chyba że za naprawdę zawyżoną kwotę. Licytacja z satysfakcjonującą Cię ceną minimalną - ew. poczekaj jak pokończą się inne aukcje na CDTV. Przez 1-2 miesiące nie było chyba żadnej oferty - potem jakaś za 400 PLN, która szybko zniknęła.
[#10] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #1

Tysiak to spoko cena - sam taki zestaw kupiłem za około 900PLN tyle że bez Fastu. Samo rozszerzenie możesz opchnąć za 300PLN. Tzn. nie jest tyle warte i sam bym tyle za nie nie dał ale jeśli ktoś szuka samego Fastu i nie chce czekać w kolejce na Savynę, to jest szansa, że kupi. Ogólnie - tak jak poprzednicy sugerują - nie sprzedawałbym
[#11] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #1

Sprzedasz za 1000, a jakiś handlarzyna który kupi od Ciebie, wystawi ten sprzęt za 3 tyś pińcet.
[#12] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #7

To sprzedaj zestaw swojej żonie na Allegro w ratach 0%.
[#13] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@Andrzej Drozd, post #12

Moge twojej żonie sprzedać w ratach o ile ją masz bo ja niestety nieposiadam ;)
[#14] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@mansell, post #13

Jesteś chyba jedyny kto musi sprzedać Amigę a nie ma żony
[#15] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@Vato, post #14

[#16] Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@mansell, post #7

Dopiero co kupiłeś i już sprzedajesz? Ciasno z kasą?
Trzy dni temu była do sprzedania TA WŁAŚNIE CDTV w Bytomiu za 600zł - ogłoszenie OLX.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 16:27:11 przez Canga
[#17] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@Canga, post #16

Możesz mi pokazać to ogłoszenie??
[#18] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@mansell, post #17

Nie rób ludzi w....
Oto ogłoszenie, które jest już archiwalne:
link

Oferował do sprzedania ją mój znajomy z Bytomia.
Nadal będziesz się upierał, że nie kupiłeś jej dwa dni temu?
A może napiszesz, że to nie ta sama CVTD?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 16:36:35 przez Canga
[#19] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@Canga, post #18

jeszcze była jedna ostatnio na allegro, z czarną klawiaturą (!), bez mychy (to akurat najmniejszy problem)

cdtv
[#20] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@charliefrown, post #19

Chodzi o to, by koleś farsy nie robił. Chce pohandlować retro sprzętem to niech tym się zajmie jak należy a nie robi syfu, farsy i kpin z forumowiczów.
Kupił za 600zł w Bytomiu i już sprzedaje za 1100zł.
od tego jest bazar a nie wciskanie kitu o braku kasy, wycenie itd.
Proponuję porównać fotki od kolegi z Bytomia do fotek kolesia.
[#21] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@Canga, post #20

Ramu niewidac na tych zdjęciach
Wogule to widzę że facet sprzedaje jako uszkodzona
[#22] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@mansell, post #21

Ale co ty gościu jeszcze chcesz nam powiedzieć, że to inna CDTV?
Masz naprawdę tupet. Myślisz, że forumowicze to idioci i nie widzą?
Nawet ta sama płyta w caddy jest.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 16:49:38 przez Canga
[#23] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@Canga, post #22

Oferował ją twój znajomy z Bytomia tak i niedawal gwarancji czy jest sprawna to jak niepotrafiliscie ja sprawdzić?? Wogule myszki innaczej wyglądają choć
Faktycznie jedna stacja niema przodu
[#24] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@mansell, post #23

A co to ja ją sprzedawałem? Koleś skończ pier.....
Kupiłeś ją w Bytomiu i sprzedajesz, robisz ludzi w ch....
gdzie admin? Dla przykładu z robienia forumowiczów w wała należy mu się ban.
Dobrze zna ceny, wystawiał na allegro, usunął aukcję, wystawił zamienię na OLX, później zmienił na sprzedam.
Przychodzi na forum i prosi o wycenę licząc, że wszyscy się rzucą na sprzęt i jeszcze pier... głupoty.


Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 17:02:06 przez Canga
[#25] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@mansell, post #23

Chłopie, weź się już bardziej nie ośmieszaj.

vs.


Kolejne konto by trollować forum/zakładać tutaj bezsenswone wątki
Generalnie dziwne, że forum moderatorskie dopuszcza by takie wątki powstawały na PPA.pl

Przecież to farsa jest a nie "forumowanie"

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 17:03:16 przez michalmarek77
[#26] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@mansell, post #21

nie wiem jakie były motywy zakupu sprzętu i jego ponownego wystawienia na sprzedaż w krótkim czasie, ale zasady logiki i doświadczenia życiowego akurat nie są po Twojej stronie, kiedy tłumaczysz nam, że to DWIE różne CDTV, w niemalże identycznym konfigu (RAM dodałeś luzem), z tak samo rozbebeszoną stacją dysków.
[#27] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@Canga, post #22

Zapewne masz rację tyle, że co to zmienia? Ktoś kupił, zaryzykował i sprawdził, że działa. Wygląda na to że też wyczyścił bo wygląda nieco lepiej na jego zdjęciach. Jaki widać kilka osób potwierdziło mniej więcej wycenę i propozycję wystawienia jako licytacji. Jeśli ogłoszenie będzie odpowiadać stanowi faktycznemu i ktoś zapłaci tą cenę to w czym problem? Że Twój kolega nie zarobił tyle? Mógł poświęcić trochę czasu, sprawdzić że działa, wyczyścić i wystawić w licytacji. Sam wolę zapłacić więcej i mieć działającego pewniaka niż wydać kilkaset PLN za sprzęt, którego naprawa będzie mnie kosztować więcej niż zapłaciłbym za sprawnego.

W tej sytuacji nie będzie się opłacało za szybko sprzedać bo jeśli się nie mylę to podpadnie to pod podatek od sprzedaży (mniej niż 6 miesięcy o zakupu). Nie jestem tylko pewien czy to dotyczy też rzeczy kupionych już jako używane. A widząc nerwowe reakcje niektórych osób to znajdą się chętni do podkablowania do US.
[#28] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@jimmy, post #27

Nie mam nic przeciw handlu, sam handluję, ale z gęby dupy nie robię na forum pytając jak laik o wycenyszeroki uśmiech
Nie lubię tylko jak ktoś robi ludzi w ch... pisząc ile jest wart, a to ciężko z kasą, a to że nie wie ile jest wart itd.
Dziwnym trafem jest to, że po innym koledze, który handluje (obecnie ma bana) jeździcie jak po starej kozie (gdzie wiadomo, że handluje) a ktoś kto robi z Was wała wynosicie nad niebiosa. Wybielić go chcesz czy co?
Robi w wała i tyle - taka jest prawda i nie ma co mówić jak ktoś pluje, że deszcz pada, chyba że lubisz.
[#29] Re: Skup - sprzedaż - ciasno z kasą - farsa

@Canga, post #28

OK Koleś myślał, że nikt z ppa nie przeczesuje olx ... i poza wymienionymi wcześniej podobieństwami nie zauważy tak samo przerobionej klawiatury, która oryginalnie ma czarne klawisze Smiech Kasa kasą, ale niech nie pitoli, że ją potrzebuje skoro kilka dni temu miał na zakup zestawu. Chodzi o nic więcej jak szybki zysk. Gdyby się przyznał to inna bajka, ale wszystkich chciał zrobić w przysłowiowego wuja. Ciekawi mnie to, że nie można zobaczyć co to za gość. Jego nick nie jest podlinkowany. Czyżby jego krótki żywot na ppa dobiegł końca?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 17:27:02 przez misiek2
[#30] Re: commodore cdtv wycena sprzetu

@maliniak, post #5

miałem się odezwać już po tym poście na którego odpisuję i zapytać się po co handlarzowi proponujecie zostawienie sobie tej Amigi?

Przecież to jasne jak Słońce i bez kolegi @Canga i tych zdjęć, i ogłoszenia było wiadomo, że to handlarz. Niektórzy to się chyba wczoraj urodzili
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem