kategoria: Sprzęt
[#31] Re: Przejściówka RJ45 do karty 3Com PCMCIA

@MarX, post #29

Witam, dawno już to było musiałbym sprawdzić. Ale jak da się rozebrać 07-0337-002 to da się przelutować piny w taki sposób jak pisałem. Mi chciało się jeszcze dorobić ledy żeby świeciły i po którymś przycięciu kabla zrobił się za krótki. Zrobiłem tak jak pisze Sir_Lucas, wlutowałem się bezpośrednio w kartę.
1
[#32] Re: Przejściówka RJ45 do karty 3Com PCMCIA

@Sir_Lucas, post #30

Marku, a ja znalazłem jeszcze takie podejście do przerobienia karty 3com. Zerknij, może to coś pomoże.

@Sir_Lucas. Wow, dzięki. Nie wiedziałem, że można tak po prostu przylutować gniazdo Ethernetowe
@ryshard. OK, ja spróbuję narazie przerobić ten kabel posiłkując się instrukcją którą podałeś OK
[#33] Re: Przejściówka RJ45 do karty 3Com PCMCIA

@MarX, post #32

@Marx jak chcesz mam złącze z karty 10/100 ma wyjścia pin do karty, wiec łatwo będzie ja przerobić. Jestem akurat w Lublinie, wiec jak chcesz złącze jest Twoje.
[#34] Re: Przejściówka RJ45 do karty 3Com PCMCIA

@sand, post #33

@Marx jak chcesz mam złącze z karty 10/100 ma wyjścia pin do karty, wiec łatwo będzie ja przerobić. Jestem akurat w Lublinie, wiec jak chcesz złącze jest Twoje.

Spadłeś mi z nieba Sand! Odezwę się na priv
[#35] Re: Przejściówka RJ45 do karty 3Com PCMCIA

@MarX, post #34

Tak sorry za offtop, działa jeszcze IRC ? Można by było wypróbować te 3Com'y.
[#36] Re: Przejściówka RJ45 do karty 3Com PCMCIA

@ryshard, post #35

Tak sorry za offtop, działa jeszcze IRC ? Można by było wypróbować te 3Com'y.

może IMP ? Tam jest czat i muzyka nawet gra
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem