kategoria: A600
[#61] Re: Amig 600HD ze szrotów

@Andrzej11, post #58

Naloty z rdzy najlepiej usunąć odrdzewiaczem. Do nabycia w sklepach technicznych/ marketach budowlanych. Są one na bazie kwasu fosforowego. Nie wiem jaki mają wpływ na punkty lutownicze. Natomiast dla lakieru na laminacie będzie bezpieczny. Więc jeżeli chodzi o rdzawy nalot z lakieru na laminacie - potraktuj to ostrożnie odrdzewiaczem - koszt to kilka złotych.
[#62] Re: Amig 600HD ze szrotów

@paplo, post #61

zarówno odrdzewiacz jak i ten odtłuczczasz co polacacie kupiłem i lipa
jeszcze spróbuje delikatnie oczyścić papierem ściernym te złacza
płyty już więcej nie myje, przydała by się myjka ultradźwiękowa

wymieniłem już gniazdo zasilania, kondensatory na tantalowe i zrobiłem mały test
wstała :)
link

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2016 10:18:04 przez JacK_Swidnik
[#63] Re: Amig 600HD ze szrotów

@JacK_Swidnik, post #62

to pomaluj blachy farbą
[#64] Re: Amig 600HD ze szrotów

@JacK_Swidnik, post #62

Mam w pracy myjkę ultradźwiękową - prześlesz płytę, to wrzucę do środka...
w sumie to mogę przytargać myjkę (nie jest specjalnie duża, a jest to sprzęt do mojej dyspozycji) na Amigowisko... tylko potwierdź jakby co, cobym nie targał jej bez sensu do Brzeska
[#65] Re: Amig 600HD ze szrotów

@wali7, post #64

mnie właśnie chyba nie będzie na Amigowisku, jeszcze negocjuje ale na razie poległem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem