kategoria: A1200
[#31] Re: Proces odbudowy A1200

@recedent, post #26

Ta karta nie zadziała z Amigą, z tego co mi wiadomo, ze sterownikami 3c589.
[#32] Re: Proces odbudowy A1200

@recedent, post #26

:)
Na spokojnie. Na razie i tak czekam na Kątówkę i Extender PCIMCIA od Krashana. W tym miesiącu z zakupów planowanych to odkupuję od Skippa tą kartę turbo (minus FPU, które Skipp zamierza zamontować w jego blizzardzie) no i udało mi się zamienić starą amiga na Ryś MK2.
[#33] Re: Proces odbudowy A1200

@Tomski, post #31

Tak to prawda. Karta sieciowa ze zdjęcia recedenta nie zadziała z Amigą.
Te karty sieciowe działają z Amigą. Mam je na stanie, jeśli ktoś jest zainteresowany.

[#34] Re: Proces odbudowy A1200

@Sir_Lucas, post #33

Mam taką kartę, niestety jest bardzo niestabilna na Miami Deluxe. I zastanawiam się, czyja to może być wina: karty, rewizji płyty? W tej samej Amidze inny 3com, z doczepianym donglem działa poprawnie.
[#35] Re: Proces odbudowy A1200

@baderman, post #34

Ja testowałem ją z Roadshow. Działa elegancko, nie miałem żadnych problemów zarówno z 030, 060 jak i z V600.
[#36] Re: Proces odbudowy A1200

@baderman, post #34

Podejrzewam, że kontakt w gnieździe jest kiepski albo samo gniazdo się wyrobiło. Jest ono delikatne a kabel dodatkowo powoduje wyginanie się tego wysuwanego adaptera. Mogła Ci się trafić wadliwa karta. Sprawdź ją w jakimś lapku i czy tam będzie problem. Jeśli tak to masz odpowiedź:) a jak nie to też:).
[#37] Re: Proces odbudowy A1200

@Sir_Lucas, post #33

Sir_Lucas, jak mogę się z tobą skontaktować w sprawie kart na zdjęciu?
Kupiłem extender od Krashana i teraz warto zaopatrzyć się w kartę sieciową.

Drugie pytanie:
Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem: karta sieciowa w Amiga podłączona kablem Rj45 do jakiegoś zewnętrznego małego mikro routera WIFI. Ma to sens?
[#38] Re: Proces odbudowy A1200

@fidiasz, post #37

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem: karta sieciowa w Amiga podłączona kablem Rj45 do jakiegoś zewnętrznego małego mikro routera WIFI. Ma to sens?
Jak najbardziej, sam używam w ten sposób sieciówki z routerkiem TP-Link TL-MR 3020 (testowałem też TL-WR 702).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem