[#31] Re: Goła Amiga - Dyskietki

@Krashan, post #30

np. domowa prosta aktualizacja oprogramowania., wywiad przeprowadziłem przed zakupem, jest kilka różnic, rozmawiałem z twórcami Toma więc przyznam, że ich jest nieco bardziej rozbudowany od Rysia.Ale nie chce reklamować ich produktu bo nie mam z tego procentu 😊 więc tylko potwierdzam, że TOM jest tańszy, ma te same funkcje ale jest nieco udoskonalony.

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2017 12:32:02 przez magnatt

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2017 12:32:53 przez magnatt
[#32] Re: Goła Amiga - Dyskietki

@magnatt, post #31

Mam dwa TOMy i dwa RYSIE. Jeden z TOMów dokonał swego żywota z moim C64, do którego został kupiony wraz z przedłużkami portów dżojstika. Popracował raptem 3 dni. Taki jest "udoskonalony ". Ja osobiście TOMA już nie kupię. Ryśki mam od ponad roku przy Amigach i nadal pracują bez zarzutu z padami.

Pozdrawiam,

Azz
[#33] Re: Goła Amiga - Dyskietki

@Azzorek, post #32

Ja dla odmiany mam dwa Tomy do Amigi, w tym jednego w wersji plus, którego wbudowałem do środka A1200 i oba działają bez najmniejszego problemu. Podłączałem przez nie nawet kierownicę i było OK. Mam też Jerrego (bardziej budżetowa wersja tego samego producenta) i również nie sprawia problemu. Najwyraźniej zależy jak się trafi.
[#34] Re: Goła Amiga - Dyskietki

@perinoid, post #33

Też mam Toma i muszę przyznać że wójek Tom sprawuje się nieźle , trochę trzeba się przezwyczaić do sposobu przełącznia między platformami (mało czasu , parę sekund po włączeniu).Mam pytanie czy Ryś emuluje już myszkę 1351 do c64 ?
[#35] Re: Goła Amiga - Dyskietki

@wojtek9989, post #34

Z tego co wyczytać na stronie producenta to nie "współpraca z Commodore 64 (bez obsługi myszki)"
Ale Ryś ma tę zaletę że ma możliwość aktualizacji oprogramowania i kto wie, może niedługo będzie obsługa myszki do C64...
[#36] Re: Goła Amiga - Dyskietki

@Jacenty, post #35

Tom, również ma aktualizacje online.a to że padł koledze po 3 dniach to tylko zbieg okoliczności, wadliwy każdemu może się zdążyć, masz gwarancję więc dostajesz nowy, używam, nie mam kłopotu z awaryjnościa.
[#37] Re: Goła Amiga - Dyskietki

@magnatt, post #36

Dla mnie Ryś wygrywa tym że mogę podłączyć Joy'a od Ami do PC (po wgraniu odpowiedniego softu i posiadaniu odpowiedniego kabla DB-9 MM)

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2017 21:02:25 przez Jacenty
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem