[#1] Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis prosze
Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis bo wszedzie jest tylko w skrocie, uporzadkowanie plikow w WB, z gory dzieki.
[#2] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #1

Z czym masz największy problem?
Zacznijmy od tego
Do czego chcesz używac xadmaster?
[#3] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Norbert, post #2

zainstalowalem Wb, na cf, i prubuje doinstalowac classica i skopiowac programy i gry normalnie, i na winuae mi sie udaje , mam foldery, dopusa i i wszystko ale jak wloze karte do ami to tam tylko widzi workbencza i dfo, i ram, montuje pod winuae roznymi sposobami i dalej po wlozeniu karty do ami nie widzi tego
[#4] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #3

chce dane z pc miec na ami poprzez winuae, potrzebuje dokladnej instrukcji
[#5] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #4

Włącz w zakładce cd/harddisk w winuae opcje ADD PC DRIVES AT STARTUP.
Będziesz miał dostęp do napędów PC po stronie winuae
[#6] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Norbert, post #5

ja mam dostep do napedow pc spod winuae, jak wrzucic pliki na cf zeby po wlozeniu tej karty do amigi miec te pliki na amidze
[#7] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #6

pod winuae mam folder w pc z softem(work) zaznaczam go wgrywam i mam go po restarcie na Workbenczu emulowanym, ale jak przeloze karte do amigi to juz nie mam, tak samo jak zainstaluje cos pod winnuae to po przelozeniu karty do amigi tez tego niemam
[#8] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #7

Cf jest w formacie amigowym czy pecetowym?
[#9] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Norbert, post #8

w amigowym zrobilem partycje i zainstalowalem WB, ale nic wiecej niemoge zainstalowac
[#10] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #9

tzn moge wszystko tylko w Winuae, i tylko w winuae dziala a w amidze dziala tylko goly workbench
[#11] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #10

Pewnie nie usunąłeś partycji z karty CF, a była fabrycznie sformatowana.
[#12] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #10

co bym nie robil w winuae to i tak na amidze nic nie ma pròcz wb i ikona ram, (df0?).
[#13] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #12

Partycję musisz usunąć na PC programem diskpart. Tylko uważaj, bo możesz sobie dysk systemowy załatwić, jak będziesz nieostrożny.
[#14] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #12

usunalem calosc w diskparcie, weszlem w winiae, uruchomilem program dyskowy hd cos tam, zrobilem partycje na cf amigowe, wszystko cacy, zainstalowalem wb i wiecej nic
[#15] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #12

Pliki na pewno są tylko nie mają ikon .
Sprawdź pod cli.

Jaka to karta CF ? jaka pojemność ?
[#16] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #14

A jakiej wielkości masz kartę CF i jakich rozmiarów partycje na niej założyłeś?
[#17] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Krashan, post #16

4 gb, 3 partycje ffs
[#18] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #17

instalacja partycji i Wb wyszla ok, po wlozeniu karty do amigi wlaczam i mam Wb i ikony partycji , to znowu wkladam karte do pc i instaluje inne programy pod winuae te programy dzialaja, a jak przeloze znowu karte do amigi to ich nie widzi amiga.
[#19] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #18

powiedzmy ze macie zainstalowany na cf goly Wb i po raz pierwszy z ta karta chcecie zainstalowac programy lub skopiowac z folderu na pc amigowy stuff przez winuae to jak to robicie?
[#20] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #17

Partycja ffs nie może mieć więcej niż 2GB
[#21] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Norbert, post #20

nie ma
[#22] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #19

Robimy tak jak w poście [18] i działa.

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 18:29:23 przez Norbert
[#23] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #18

A te zainstalowane programy, które nie działają na Amidze – jak z powrotem włożysz kartę do peceta to pod WinUAE działają? Przy okazji sprawdź w HDToolboxie ustawienie MaxTransfer.
[#24] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Krashan, post #23

po wlozeniu do pc(winuae) dzialaja bo one sa jako obrazy dodawane w add hardfiles i w pliku system hdf czy cos takiego, tam te zmiany sa zapisywane, i po wlozeniu tych obrazow mam je pod winuae, i folder ze stuffem tez musze za kazdym razem dodawac
[#25] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #24

max transfera nie zrobilem a to moze byc przyczyna?, na nie ktorych tutorialach nie robili , to zrobie
[#26] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #24

Pytanie dotyczyło czy działają programy które instalujesz na CF pod winuae.
[#27] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Norbert, post #26

te ktore instaluje pod winuae dzialaja pod winuae,
[#28] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@maka23111, post #27

Na karcie CF ?
[#29] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis proszej

@Norbert, post #28

tak wsadzam karte w add hard drive , i mam to na blacie po chwili w winuae
[#30] Re: Czy ktos dalby dokladny opis xadmaster, fat95, instalacja, i przenoszenie plikow z winuae, dokladny opis prosze

@maka23111, post #1

zrób wszystko po kolei według tego poradnika.
ja wczoraj zrobiłem działającą 500 i 8gb karte cf OK

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 19:10:11 przez MariuszK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem