kategoria: A2000/A3000
[#31] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Tom Rain, post #30

No i się doczekałem :)

Co do ceny, to wyszło 1500€ + wysyłka (150€) i parę kopiejek.






a tutaj mnie się nudziło ;)
[#32] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Tom Rain, post #31

Śliczna OK
[#33] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Tom Rain, post #31

Fantastyczna! OK Super sprzęt!
[#34] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Tom Rain, post #31

Mam parę pytań do Ciebie. Czy te 8MB Fast Ram masz na płycie czy na karcie rozszerzeń?
Próbowałeś może odpalić sprzęt na wbudowanej 030/25?
Ja w mojej A3000T mam taki program o nazwie "Switch" i po resecie zamiast 040 mam 030 bez wyjmowania karty.
Czy resetujesz Amigę za pomocą kluczyka przekręcając go do końca w prawo czy używasz 3 króli?
W A3000T masz zainstalowanego X-Surfa. Czy to ta sama karta co miała być sprzedana osobno przez Virga?
Teraz to brakuje Tobie jakiejś karty graficznej pod Zorro i można hulać.

Ja do pełni szczęścia potrzebuję tylko taniej karty sieciowej bo po nullmodemie nie mogę uzyskać połączenia a moja sieciówka A2065 ma wyjście BNC.
[#35] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Leon, post #34

Cześć,
na tą chwilę (dzisiaj dopiero przyjechała i ją zmontowałem) nie bawiłem się aż nadto, bo do roboty lecę na nockę.
Te 8MB to na płycie jest - żadnego dodatkowego rozszerzenia pamięci.
Amigę resetuję z kluczyka.
Co do X-Surfa to nie mam pojęcia, bo we wstępnej specyfikacji przesłanej przez Virge'a miała być Ariadne.
Noo nad grafiką to się zastanowić muszę, dobrze by było CyberVision64 dorwać, ale nie wiem jak z funduszami będzie ;)

Za tydzień dopiero (bo w niedzielę wyjeżdżam na konferencję i wracam 15ego) będę mógł się sensowniej pobawić - bo i soft jakichś muszę wrzucić.
[#36] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Tom Rain, post #35

Dzięki za odpowiedzi. Twoja Amiga też jest taka ciężka? szeroki uśmiech
Za każdym razem jak się nią bawię to muszę potem ją z powrotem włożyć na szafkę a jest co dźwigać.
[#37] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Leon, post #36

Ciężki kawałek "radości" ~30kg :P
Chyba kółka jakieś dokleję, bo nie mam miejsca w szafie na nią, a dźwigać to mi się nie chce co chwilę - wolę toczyć :D
[wyróżniony] [#38] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Leon, post #34

Leonie, zerknij do tego wątku. W moim profilu znajdziesz dokładną nazwę urządzenia, które podpinasz do A2065 i cieszysz się współczesną siecią na tej pięknej starej karcie OK
[#39] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Umpal, post #38

Widzę, że CentreCOM AT-210T jest dostępny na eBay za 27 euro z wysyłką. Chyba na dniach sobie zamówię dzięki mam nadzieję że z Miami zadziała. OK
[#40] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Leon, post #39

Też używam tego transceivera ale z Hydrą. Działa bardzo dobrze.
[#41] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Leon, post #39

Będziesz zadowolony. Tylko pamiętaj o przepięciu bloku zworek, tak jak to opisałem w ostatnim poście, bo będziesz miał ciszę w eterze.

PS Szkoda, że się nie zgadaliśmy wcześniej, bo mój znajomy przylatuje jutro ze Stanów i bym Ci to mógł wysłać z Polski. Jeśli nie masz ciśnienia, to poszukaj gdzieś bliżej, chyba że ta kwota jest dla Ciebie akceptowalna.
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Pytanie o A3000T ;)
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Pytanie o A3000T ;)
[#44] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Pytanie o A3000T ;)
[#45] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Leon, post #39

Mam co podobnego, no chyba ze wolisz z ebay
[#46] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Norbert, post #45

Już zakupiłem ten adapter, teraz tylko czekam na dostawę. Jak dojdzie przesyłka to jeszcze będzie mnie czekać konfiguracja Miami na której na pewno polegnę.
[#47] Re: Pytanie o A3000T ;)

@Leon, post #46

Nie przesadzaj.
Miami jest opisane w tylu miejscach ze ciężko coś źle zrobić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem