kategoria: A1200
[#31] Re: Interfejsy myszy Usb kompatybilność

@Jacques, post #21

Ja mam nierozwiązany problem w A1200 i OS 3.1.4. Testowałem 3 różne myszki przez TOM+ R2 i nie działa prawy przycisk. Używam or. myszki. W A500 i classic WB wszystko śmiga przez ten interfejs.
[#32] Re: Interfejsy myszy Usb kompatybilność

@jarecki130, post #1

Przykleję się z pytaniem, które nieco pokrywa się z tematem głównym.

Takim kabelkiem podłączoną mam jednocześnie oryginalną kulkową myszkę oraz klasyczny joystick.

https://imgur.com/0cUTUwE

Sygnały z myszki kolidują z joystickiem, blokujac niektóre kierunki joysticka. Myszkę można "wyzerować", poruszajac nią aż ustawi się tak, że joystick zaczyna działać normalnie.

Teraz pytanie, jeśli zamiast w/w myszki użyję jakiegoś interfejsu obsługującego gryzonie bezprzewodowe (bluetooth), i taka myszka będzie miała fizyczny przełącznik on/off, to po jej wyłączeniu stanie się ona niewidzialna dla amigi i joystick będzie działał poprawnie?
[#33] Re: Interfejsy myszy Usb kompatybilność

@kempy, post #32

Potrzebny CI raczej przełącznik joy/mysz.. jest tego troche na aledrogo lub do zrobienia samemu (była płytka AVT)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem