[#31] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #30

dawaj wersje box do kupienia !! pomysł !!!

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2021 16:57:03 przez Dorian3d
[#32] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #30

zasadniczo Ci co uzywaja to wiedza o wszystkich aktualnosciach i co do impa dochodzi, wiec rzadziej tu sie rozpisuje zeby nie pisac posta pod postem stad pominiecie 3ch dosc istotnych podwersji. na dzien dzisiejszy wyszla 3.25, sporo bugfixow + nowa funkcja minimalizacji :)
[#33] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #32

Tak, minimalizacja bardzo fajna OK
[#34] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@BULI, post #33

Średnio. Jak się z tej minimalizacji wychodzi:)? Amiga mi się resetuje jak odpalam impa zminimalizowanego.
[#35] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@fazior, post #34

Gadżet zamykania powoduje wyjście z trybu minimalizacji i przejście do normalnego pełnoekranowego IMP3 ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2021 10:23:15 przez BULI
[#36] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #32

Skasowales hajskory Zgreda?
[#37] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Phibrizzo, post #36

3.26

bugfix: przy minimalizacji jak dokonano resetu amigi program mogl nie wstac - poprawione - dzieki fazior
morphos: wreszcie dziala jak ma dzialac :)

--

hs zgreda zostal odtworzony :)
1
[#38] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #37

3.27

a) polepszone wykrywanie sprzetu (informacja przy join):
motorola 000, 010, 020, 030, 040, 060
v2 080
morphos
aros
pistorm
amigaos4

b) bugfixy

c) wsparcie dla emulacji c64, w disk dostepny bedzie (narazie jest czesciowo) caly tosec c64, jednym kliknieciem bedzie mozna odpalic np gre, czy demo z c64. emulator sam sie sciagnie i uruchomi. wymagany dosc mocny config do emulacji... po pierwszym uruchomieniu zalecane wejscie w opcje magic64 i wlaczenie dzwieku, poustawianie ekranu (rtg itd), a na koniec zapisanie prefsow
4
[#39] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #38

c) wsparcie dla emulacji c64


[#40] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Drakon, post #39

3.28

- dodano support do emulacji zx80, emulator ZX-Live zostaje automatycznie sciagniety wraz z romami po kliknieciu w DISK na dowolny .tap, .tzx lub .z80 plik :)
1
[wyróżniony] [#41] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #40

Może trzeba pomyśleć nad zmianą nazwy na "Infinity Media Player" OK
1
[#42] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@nostrum666, post #41

tak chyba bedzie najlepiej :)

wszystkim zagladajacym przypominam o POLSKIM kanale, po wejsciu w imp wklepujemy:

/join polski
[#43] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #42

Juen ale szalejesz :)
[#44] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #42

Program puchnie jak windows od aktualizacji
[#45] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #42

Nie chce mi sie po angielsku pisac na EAB bo to zbyt skomplikowane jak dla mnie. Ale propos tych bledow u tego z Nowej Zelandii to on ma Amige NTSC i to moze byc problemem ze skrolem, tak strzelam. A co do hitow Enforcera to jest to czesty problem nie zainicjowanych danych lub bibliotek. typu
move.l base(PC),A0 ; gdzie akurat jest jeszcze 0
move.w something(A0),D0
itd
Wiec z Enforcerem powinienes tez potestowac, od razu znajdziesz bledy w odczycie/zapisie na stronie zerowej. a program bedzie bardziej stabilny.
2
[#46] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Don_Adan, post #45

tak, jak tylko bede mial czas to odpale z enforcerem. dzieki za cenne uwagi
[#47] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #46

potrzebuje podpowiedzi z enforcerem. odpalam go (dwa razy sie nie da, bo pisze ze uruchomiony juz). ale nic a nic nie wyskakuje (taze po odpaleniu impa). pobralem wersje z aminetu gdzie jest napisane, ze dziala z 060.

z ciekawych wiesci, wczoraj 24.09 przez caly dzien imp zalogowal 59 unikalnych zalogowan, z czego 36 to osoby z ustawionymi nickami :) to rekord wszechczasow.

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2021 07:12:49 przez juen
[#48] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Don_Adan, post #45

enforcer 37.73, odpalony z cli "Enforcer is on the job" i tyle..
odpalam imp3, domyslam sie ze powinno sie pokazac jakies okno, cli, albo output. nic sie nie dzieje

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2021 07:28:06 przez juen
[#49] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #48

Z tego co mi wiadomo, Enforcer wyświetla komunikaty tylko w przypadku błędów (tzw. "Enforcer hits") oraz domyślnie przesyła je na port szeregowy.

Żeby wyświetlać w oknie CLI dodaj opcję STDIO.

Jeżeli Enforcer nic nie wyświetli to jest dobrze.
[#50] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Hexmage960, post #49

dzieki, wklepalem STDIO, dalej milczy. ktos mi zglosil ze enforcer wali bledami przy imp3 co wydaje mi sie bardzo dzwine, wiec chcialem sprawdzic. no i albo wcale nie wali albo robie cos nie tak:

enforcer STDIO
[#51] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #50

Zapytam kontrolnie - Rozumiem, że uruchamiasz na procesorze z MMU? (Choć wspominałeś o 060).

Odpal program "Lawbreaker" i zobacz czy Enforcer coś wyświetli. W tym przypadku musi wyświetlić.
[#52] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Hexmage960, post #51

bez MMU by sie nawet nie odpalil. odpalanie lawbreaker wywala przerozne bledy :)

ps: dzieki Hex za pomoc :)

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2021 07:59:41 przez juen
[#53] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #52

Cała przyjemność po mojej stronie.
1
[#54] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #52

Ja odpalam Enforcera pod WinUAE w taki sposób.

enforcer stdio fspace >errors.txt


potem w drugim oknie CLI odpalam program do testowania. Po testowaniu przechodzę do tego tam gdzie odpaliłem enforcera i robię CTRL+C. I sprawdzam plik errors.txt. I co - oczywiście mój bezbłędny program (w moim mniemaniu) ma gdzieś babola :)
[#55] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@asman, post #54

spoko, nie wiem do czego dokladnie jest fspace, ale na mojej 060 z nim i bez niego enforcer ni wykrywa nic blednego w dzialaniu imp3 :)
[#56] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #55

A Jak tam prace nad imp karta sieciowa ?
[#57] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Dorian3d, post #31

No finalna wersja box lub nie box by była świetna .
[#58] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #48

Pamietaj, ze on ma prawie na pewno Amige NTSC i tutaj jakis opcjonalny kod moze byc wykonywany w Impie lub jakiejs zewnetrznej bibliotece/playerze muzycznym. Najlepiej jakby sam Ci raport pokazal/przeslal. Z tego co wiem to np. odgrywanie SIDow na Amidze czesto powoduje hity Enforcera. Moze on robi cos nietypowego. Wciska cos a to jeszcze nie jest zainicjowane. Ale jezeli u Ciebie nie ma hitow to juz jest dobrze. Odpal moduly i potestuj bardziej.

Edycja. I jeszcze takie cos, pamietaj, ze on jest/byl nowym uzytkowniem, wiec moze nie byc dostepnych roznego rodzaju konfigow zapisanych. No i najlepiej niech Ci opisze co robi.

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2021 21:20:47 przez Don_Adan
[#59] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Don_Adan, post #58

Nowozelandczyk odpisal, chodzi o brak pliku z prefsami.
[#60] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Jacol, post #57

Box to podstawa
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem