[#91] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #90

Nie widać
1
[#92] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #90

hej ho, czy tylko ja nie widze zalaczonych zdjec?


Dziwna sprawa, bo na telefonie je widzę, a na komputerze nie.
[#93] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@kempy, post #92

No to ja odwrotnie, posta dawałem z Odyssey i pod Amigą widziałem, a teraz sprawdzam na tablecie z Androidem i zonk. No nic idę do mojego gabinetu, odpalam Ami i zaraz wrzucę suche linki do zdjęć.
[#94] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #93

Tak że potwierdzam że na Ami widać a na Andku nie i to chyba jeden z nielicznych przypadków kiedy przestarzała przeglądarka z AmigaOS radzi sobie z czymś lepiej. No ale dla tych co nie widza, jak obiecałem suche linki:

obrazek z ekranu 32bit
zrzut z ekranu 8bit
grab z ekranu Workbencha
1
[#95] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #94

U mnie na andku widać ;)
[#96] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #94

Hej, zdjęć nie widać, bo przesyłasz je przez protokół HTTP, zamiast HTTPS, na którym działa PPA.
[#97] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Hexmage960, post #96

Dobra myślę że Juen w ten czy inny sposób je zobaczy, jeśli nie proszę o kontakt na priv, prześlę mailem.
1
[#98] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #97

dzieki, wyglada na to ze tam cos sie mocno gryzie. na start proponuje prefs -> fonts i zmienic domyslna czcionke, bo den.fonts 6px tam zdecydowanie nie pasuja :) to juz wizualnie duzo zmieni jak bedzie duza czcionka. przydalby sie jeszcze ktos, zeby wykluczyc jakies latki/podkrecone ustawienia systemu. z bledem playera chyba niewiele jestem w stanie zrobic, ale bede szukal :)

z sygnalami na wyjsciu bede musial sobie poradzic, ktos juz o tym wspominal. dziekuje bardzo za zrzuty :)
[#99] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #98

a poki co mozna potestowac 3.358, ktora dla maszyn 020+ z zainstalowanym ahi uraczy mozliwoscia sluchania dbm'ow
2
[#100] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #99

IMP 3.361

- przepisana obsluga bledow, ktora pozwala na odwieszenie sie impa w przypadku najrozniejszych bledow sieciowych

- wizualizacja "scope" dziala w osobnym procesie, juz nie bedzie sie przytykac podczas komunikacji z serwerem czy chociazby pobieraniu plikow, odpowiadania przez uzytkownika na requestery itd

- poprawa literowki kB na KB

- jesli klikniemy by uruchomic modul, a z jakiegos powodu on sie nie wczyta to program po chwili sprobuje wczytac kolejny

- chat - pobieranie, pisanie, backlog to juz powinno byc super szybkie

- pare drobnych poprawek

wielkie dzieki za testy ostatnich poprawek wszystkim, wolalbym nie wymieniac zeby nie przeoczyc kogos ale zaryzykuje:
Almighty, Sordan, Quad, KM-L, JakubH, Grabarz, Apolkosnik, blady, Cios, Mario, X-Type, Jarokuczi, Sq7bti, Mokry, CzornyJ, Gandalf, Fazior, Mandi, Talar, Tbone, Renton, Mwb113, Tomus, Saberman i na 100% kogos pominalem, sorry :D
3
[#101] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #100

Chodzi jak burza ;)
1
[#102] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@mikecios, post #101

3.362

- maly fix dla buga, ktory wystepowal u Phibrizzo
- poprawienie zapamietywania stanow otwarcia/zamkniecia okien scope/info
- poprawienie nazwy pliku przy zapisywaniu z wyszukiwania w DISK

jeszcze musze dorzucic podziekowania dla promotora impa Dorian3d :P
[#103] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #102

3.363

- maksymalna ilosc okien chat zwiekszona do 15
- wyniki testu predkosci sieci od teraz mozna shareowac
- beta: prywatne chaty! kliknij na nazwe uzywtkownika na liscie i wybierz private chat, lub zrob to po staremu: /msg juen czesc!

po aktualizacji moze wystapic blad, jest to juz poprawione ale niestety ten jeden raz moze jeszcze wystapic
[#104] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #103

imp 3.365

- possible errors detected by enforcer in startup code when starting from error fixed (?)
- detecting FPU (and 68LCxxx)
- much bigger buffer when available for disk/stash (even 4000 rows!)
- own screen now id using selected fonts
- border bottom with size gadget size detecting fix
- listview click vs position fix
- and some bug fixes
[#105] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #102


jeszcze musze dorzucic podziekowania dla promotora impa Dorian3d :P



Dzięki !
[#106] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Dorian3d, post #105

imp 3.366



wstepne okno danych na biezaco :)
3
[#107] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #106

@Cios:

* estrayk connected! (MC68060) [@GENERAL]
[#108] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #8

https://www.cdlabel.info/app/web/imp3

Pod tym linkiem zawsze jest najnowsza wersja?
[#109] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Mir3k, post #108

Jeśli nawet nie jest to po uruchomieniu imp zrobi auto update.
2
[#110] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #1

Pytanko do mosowiec używających IMPa: U Was też zdarza się, że moduł kończy się "przed czasem"?
Przykładowo #066728 urywa się na pierwszym patternie. Z kolei #023975 urywa się po szóstym patternie. Potwierdzi ktoś, czy to tylko mój problem?
[#111] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@recedent, post #110

066728 konczy sie na pierwszym patternie (dodatkowo trzaskiem) wiec taki jest modul
023975 ma dokladnie 6 patternow (i nie jest zapetlony)

liczba patternow jest widoczna w okienku odtwarzacza :) i tam masz nawet pasek postepu, ktory dochodzi do konca przy 6tym patternie
[#112] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #111

No to OK, bo myślałem że to tylko u mnie tak się odgrywa. Czyli moduły w bazie należy poprawić na dobre wersje.
[#113] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #1

Juen coś Ty zrobił z tym programem. To co teraz działa to jest jakaś pomyłka. Uruchamiam i zaraz atakuje mnie pierdyliard okienek z huk wie czym. Nie działa mój stary register, musze generować nowy. Do tego gdy chce zmienić nick na swój to mi mówi, że nick jest zajęty. WTF
[#114] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@QkiZ, post #113

a dodaj do swojego numerku z przodu dwa zera

program nabrał zajebiaszczych możliwości ;)

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2022 01:14:57 przez Mariodj
[#115] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@QkiZ, post #113

zajety bo stary oczywiscie dziala. wystarczylo podac swoj klucz

Mario: mysle, ze nie podal klucza po prostu, te zera sie samoistnie dodaja wiec to nie bedzie mialo znaczenia

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2022 07:03:36 przez juen
[#116] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #115

Podałem klucz, ale dostałem komunikat, że trzeba wygenerować nowy. Wygenerowałem nowy i resztę już znasz.
Kiedyś działało też podawanie klucza z linii poleceń.
[#117] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@QkiZ, post #116

komunikat jasno mowi, zeby wygenerowac nowy tylko w jednym rpzypadku, ktory mogl dotyczyc paru uzytkownikow co zrobily konto na chwile przed smiercia imp1

na to, ze konto masz jest niezbidy dowod - brak mozliwosci zmiany nicka bo jest zajety :)

podaj po prostu prawidlowy klucz i po temacie. mozesz nadpisac go w s:imp3.reg lub usunac ten plik - zapyta na nowo

ps: w imp3 nigdy nie bylo podawania klucza z linii polecen, jesli tak to zrobiles to nie doczytales dobrze komunikatu z pytaniem o klucz

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2022 10:31:55 przez juen
[#118] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #117

nie napisałem że w imp3 było, napisałem że wcześniej w imp było. miałem nawet mały skrypcik napisany, który uruchamiał impa z kodem.
usunę jeszcze raz plik s:imp3.reg i wpisze stary numer z zerami wiodącymi.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2022 16:39:50 przez QkiZ
[#119] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@QkiZ, post #118

bez zer. po prostu klucz z imp1
[#120] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #119

Dziś mi poszło. Wczoraj coś nie chciało przyjąć mojego klucza. Enyłej działa.
Ale mam kolejny temat: włączyłem przeglądarkę dysku i włączyłem jakąś grę. Chciałem zobaczyć jak to działa. Pokazał się pasek postępu, pewnie pobrała się gra. Potem wyskoczyło jakieś okienko shella, pokazało jakieś komunikaty i znikło. Potem pojawił się WHDLoad. Uruchomiłem grę, po czym za chwile z niej wyszedłem. Znów pojawiło się okno shella z jakimiś poleceniami, za chwile uruchomił mi się AmiTCP, którego mam na dysku ale go nie używam, bo korzystam z Roadshow. AmiTCP próbował się uruchomić.
Po co w tle są uruchamiane jakieś skrypty? Ja rozumiem pobranie gry i jej uruchomienie, ale uruchamianie czegoś innego jest już mało bezpieczne. Przy braku jakiejkolwiek ochrony na Amidze możesz zaszyć skrypty w impie, które wyjebią system w kosmos. Średnio mi się podoba, że program robi coś za plecami użytkownika.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2022 17:22:03 przez QkiZ
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem