kategoria: A1200
[#31] Re: A1200 pulsująca dioda power

@wilkwcieniu, post #30

I to jest dobry ruch (swoją drogą, polecam tego człowieka), bo jeśli nie ma się wprawy i narzędzi, to można pourywać pola lutownicze (przede wszystkim w przypadku SMD) i narobić sobie jeszcze większych kłopotów.
Na dodatek, Archi zapewne znajdzie Ci przyczynę usterki, bo "naprawianie przez internet" to takie trochę wróżenie z magicznej kuli.

Choć między Bogiem, a prawdą to te parę sztuk można zrobić w domu kolbą z odpowiednim grotem i starą, dobrą plecionką (byle nie modnym odsysaczem mechanicznym, który uwielbia szarpać i urywać) zwilżoną jakimś topnikiem.

No, ale to już kwestia do roztrząsania w innym temacie ;) Trzymam kciuki, mam nadzieję, że niedługo zobaczymy tu zdjęcia sprawnego sprzętu ;)
1
[#32] Re: A1200 pulsująca dioda power

@Jedras, post #31

Z tym, że Archi ostatnio sią skupił wyłącznie na 600. Napisałem mu esa - cierpliwie czekam. Zły na sytuację, ale nietracący nadziei na happy end ;) ...
[#33] Re: A1200 pulsująca dioda power

@wilkwcieniu, post #30

Gratuluję dobrej decyzji.
OK
2
[#34] Re: A1200 pulsująca dioda power

@stachu100, post #33

Nie pozostawiliście mi wyboru... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem