[#31] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mateusz_s, post #30

Mam bsdsocket.library 3.28v
1
[#32] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mwb113, post #31

o, czyli sie wyjasniło.. bo ja otweiram w wersji 4, sproboje to przekompilowac z niższa wersją potem..
[#33] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mwb113, post #31

Możesz odpalić tą wersję i przetestować?

http://www.mstanisz.website.pl/tmp/amiga/msInternetStatus.exe_v3.zip

Jest pod wersje 3, pytanie tylko czy wszytkie funkcje zadziałają,
nie znalazłem informacji w ktorych wersjach jakie funkcje są.
[#34] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mateusz_s, post #33

Sprawdzilem
Terza dziala poprawnie
[#35] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mwb113, post #34

Git, dzieki
[#36] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mateusz_s, post #35

Chwalę się dostałem info z AmiKit że chvieliby msInternetStatus dołączyć do dystrybucji:


I'm currently preparing an AmiKit for a real Amiga with PiStorm and would be honored if I could include your useful software in it, with your kind permission.
9
[#37] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mateusz_s, post #36

OK
1
[#38] Re: [msInternetStatus] Program do wyświetlania statusu połączenia z siecią

@mateusz_s, post #36

Gratulejszon OK
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem