kategoria: Vampire
[#31] Re: Vampir standalone w 2023 roku

@KM_Ender, post #30

Pojawi się dość szybkie A500 maxi


Tego nie słyszałem. Ale ok. Oprócz powstawania sprzętów , powinno powstawać oprogramowanie dla programistów. Chociażby np. "Super Amos" , który wykorzysta maksymalnie oferowane sprzęty.
[#32] Re: Vampir standalone w 2023 roku

@djpiotrs, post #31

Zgoda. W sumie jak działa Amiblitz 3.x, PureBasic 4.0, co tam jeszcze...
[#33] Re: Vampir standalone w 2023 roku

@djpiotrs, post #29

No w teorii czemu nie? Już teraz da się nawet bez żadnych dodatkowych rozszerzeń otworzyć systemowy ekran RTG i używać funkcji systemowych z poziomu AMOSa (wiem bo sam coś takiego popełniłem, chociaż nie znam prawie tego języka). Da się też jak ktoś chce bazgrać bezposrednio po ekranie w trybie chunky bądź radośnie banglać po rejestrach (a to znaczy np. nowe sprajty czy ulepszony dźwięk). A że ze swej natury demonem prędkości AMOS nie jest to już inna bajka. Zawsze ktoś może jakieś sensowne rozszerzenie pod Vampa zrobić ok, racja
1
[#34] Re: Vampir standalone w 2023 roku

@pisklak, post #33

Zawsze ktoś może jakieś sensowne rozszerzenie pod Vampa zrobić


A potem -- rozszerzenie pod rozszerzenie, pod Vampa...
[#35] Re: Vampir standalone w 2023 roku

@_DiskDoctor_, post #34

No w przypadku wykorzystania możliwości PiStorma czy innego systemu sytuacja jest w zasadzie taka sama. Jak ktoś chce sobie może SDL z poziomu AMOSa używać

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2023 13:50:40 przez pisklak
[#36] Re: Vampir standalone w 2023 roku

@pisklak, post #14

A nie lepiej produkować Falcona? Można by większą kasę zarobić. :)
[#37] Re: Vampir standalone w 2023 roku

@ZorrO, post #36

Pogadaj z chłopakami od Uni-Thora czy jak to tam się nazywa ta firma od super dżoja. Oni zrobią w preorderze nie jednego flacona, a całą kratkę.
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem