kategoria: A1200
[#1] Warped Vision
Dobry wieczór,

Czy ktoś jest coś w stanie opowiedzieć na temat urządzenia z filmu?



To jakiś nowy scandoubler?

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2023 20:11:50 przez readwrite
[wyróżniony] [#2] Re: Warped Vision

@readwrite, post #1

To robota chłopaków z CS-Lab Bydgoszcz, Scan Doubler/Flicker-Fixer dedykowany dla kart turbo Warp 560/Warp 1260, ale ma też powstać wersja Standalone.
1
[#3] Re: Warped Vision

@readwrite, post #1

Chcę to ślina
4
[#4] Re: Warped Vision

@readwrite, post #1

To zostało znalezione w







Ostatnia aktualizacja: 26.08.2023 11:12:02 przez Dorian3d

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2023 11:15:43 przez Dorian3d
1
[#5] Re: Warped Vision

@readwrite, post #1

pewnie teź pasuje do a4000T ?
[#6] Re: Warped Vision

@readwrite, post #1

Ożeszku rwa rok na to czekam!!!!

Bierzcie moje pieniàdze, błagam!!
1
[#7] Re: Warped Vision

@_DiskDoctor_, post #6

Wiadomo coś o bejmach, jakie trzeba będzie wyłożyć na to cacko?
[#8] Re: Warped Vision

@waldiamiga, post #7

No ja uważam że TP = IndiAGA.

Czyli 1000-1100 PLN.

Plus minus od tego.
[#9] Re: Warped Vision

@_DiskDoctor_, post #8

jest do kupienia na stronie, widzę input hdmi, czy to znaczy, że wampir i pistorm też skorzystają?
1
[#10] Re: Warped Vision

@MaroB, post #9

Do Pistorma jest wersja Full.

Dla Vampira (karty) zakładam, że też.
1
[wyróżniony] [#11] Re: Warped Vision

@readwrite, post #1

1
[#12] Re: Warped Vision

@koczis, post #11

puszcza to audio przez hdmi??
1
[#13] Re: Warped Vision

@RokiS, post #12

Z tego co widać to na lewym dolnym rogu karty jest jakieś ustrojstwo opisane L masa, R masa.
1
[#14] Re: Warped Vision

@RokiS, post #12

No raczej
[#15] Re: Warped Vision

@RokiS, post #12

puszcza to audio przez hdmi??

Tak. Puszcza. W przypadku podpięcia pod Warpa nie wymaga nawet żadnych dodatkowych sygnałów.
[#16] Re: Warped Vision

@perinoid, post #15

Rozumiem, że jest tak jak w Indi AGA MK3, wkładam do Amigi (bez Warpa) i od razu mam dźwięk przez hdmi, nie muszę nic lutować dodatkowo podłączać?

I jeszcze jak z kompatybilnością z innymi Amigami: A4000 i CD32? ktoś próbował? pasuje fizycznie?? czy sprzęt tylko ograniczony do A1200??
[#17] Re: Warped Vision

@RokiS, post #16

[#18] Re: Warped Vision

@Jacques, post #17

a nie prościej napisać, że jest tylko kompatybilne tylko z A500 i A1200...
i żeby było audio przez hdmi potrzebne jest "bawienie" się w drutowanie w Amidze... (nawet w wersji FULL)

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2023 17:44:43 przez RokiS
[#19] Re: Warped Vision

@RokiS, post #18

Nie prościej bo nie wiem, mnie interesowała tylko wersja dla Warpa 1260. U źródła masz najpewniejsze info, ale "przepraszam za kłopot"
1
[#20] Re: Warped Vision

@RokiS, post #16

Rozumiem, że jest tak jak w Indi AGA MK3, wkładam do Amigi (bez Warpa) i od razu mam dźwięk przez hdmi, nie muszę nic lutować dodatkowo podłączać?

Mam Indi V3 I nie zauważyłem, żebym miał dźwięk na wyjściu HDMI.

Napisałem, że w przypadku Warpa nie trzeba lutować. Bo to Warp domiksowywuje w tym wypadku dźwięk, a on ma go ze złącza rozszerzeń. W wersji standalone Trzeba go jakoś podrzucić mikserowi inaczej - stąd konieczność lutowania. Inaczej tego nie zrobisz, bo jak? Lisa się dźwiękiem nie zajmuje.
1
[#21] Re: Warped Vision

@perinoid, post #20

nie wiem co masz, ale musisz umieć rozróżnić Indivision ECS V3 która posiada tylko wyjście VGA od Indivision AGA MK3, która posiada wyjście HDMI i po przez nie (widocznie w magiczny sposób - bez żadnego "kabelkowania") wypuszcza sygnał Video i Audio...

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2023 19:28:03 przez RokiS
[#22] Re: Warped Vision

@RokiS, post #21

Nie rób ze mnie idioty, proszę, bo sam z siebie robisz. Napisałem wyraźnie o wyjściu HDMI. Resztę dopowiedz sobie sam. Ja co najwyżej mogłem nie włączyć tego w ustawieniach.

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2023 19:45:05 przez perinoid
[#23] Re: Warped Vision

@perinoid, post #22

w każdym bądź razie o informację jak tam jest z tym dźwiękiem w WarpedVision AGA FULL / Standalone (czy puszcza dźwięk, jak go podłączyć bo info typu:
12. Connect audio cable (optional)
to trochę mało)
- poproszę kogoś bystrzejszego :)
[#24] Re: Warped Vision

@RokiS, post #23

Szkoda słów na komentarz. Czemu nie było dźwięku - możesz sobie dopowiedzieć bo już wiesz, skoro taki geniusz jesteś.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2023 09:06:00 przez perinoid
[#25] Re: Warped Vision

@koczis, post #11

Przyznam, że po kontakcie z "filozofią" RGB2HDMI i jego "piksel perfect", nie dam się przekonać do żadnego "nieczystego skalowania obrazu".
Jeśli chodzi o jakość obrazu to RGB2HDMI rządzi OK
WarpedVision ma przewagę w postaci obsługi AGA i prawdopodobnie niższy czas opóźnienie (mniejszy lag)ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2023 10:08:50 przez BULI
1
[#26] Re: Warped Vision

@BULI, post #25

ma przewagę w postaci obsługi AGA


Przecież RGB2HDMI też obsługuje AGA?
[#27] Re: Warped Vision

@Drakon, post #26

Od kiedy? PiZero ledwo wyrabia z obrabianiem 12 bitów z OCS/ECS...
[#28] Re: Warped Vision

@readwrite, post #27

A to nie wiedziałem. Dzięki. Żyłem w nieświadomości, że obsługuje.
[#29] Re: Warped Vision

@Drakon, post #28

Zapytałem, bo myślałem, że przegapiłem moment, w którym ktoś przełamał kolejną barierę i będą tanie scandoublery do A1200.
[#30] Re: Warped Vision

@readwrite, post #27

PiZero ma za mało wejść aby obsłużyć 24bity AGA. Prędkościowo pewnie by styknął...
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem