kategoria: A1200
[#31] Re: Warped Vision

@BULI, post #25

no i obraz jest zyleta tak jak na rgb2hdmi, oczywiscie jest pare opcji dostepnych pilotem dzieki ktorym mozemy go popsuc/poprawic

do tego czas przelaczania sie jest tak szybki, ze chyba jeszcze sie z tym nie spotkalem w zadnej Amidze :)
1
[#32] Re: Warped Vision

@wali7, post #30

No właśnie gdzieś czytałem dyskusję, że nikt nie zabrał się za multipleksowanie wejść, bo już w tej chwili próbkowanie jest na krawędzi.
[#33] Re: Warped Vision

@juen, post #31

no i obraz jest zyleta tak jak na rgb2hdmi

Jeśli jest aż tak dobrze to trzeba się będzie zastanowić nad zakupem OK, ale wcześniej spróbuje ocenić to na własne oczy, bo jeśli idzie o jakość obrazu to jestem naprawdę czepialski

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2023 15:03:26 przez BULI
[#34] Re: Warped Vision

@readwrite, post #32

Jak sobie sprawdzimy jaki mamy pixel clock dla PAL, a jest on rzędu 10 MHz (zgrubnie 700x600 punktów x25 Hz, bo efektywnie tyle wychodzi dla obrazu interlace), to nie powinno być aż tak wielkich problemów z ogarnięciem multipleksowania, bo to daje około 20 MHz próbkowania.
A jeśli to za mało, to może dwa RPi spięte między sobą?
[#35] Re: Warped Vision

@BULI, post #33

Zapraszam do siebie :) pokaże opowiem :) napoje nakarmię ;)
5
[#36] Re: Warped Vision

@Mariodj, post #35

Szczególnie to:
napoje nakarmię

mnie zaintrygowało OK
2
[#37] Re: Warped Vision

@Mariodj, post #35

Mario, a powiedz mi jak długo trwał u Ciebie okres od zamówienia do wysyłki. U mnie od info o zapłacie już niebawem miesiąc minie.
[#38] Re: Warped Vision

@fazior, post #37

powiem ci od ręki wtedy były jak zamawiałem
[#39] Re: Warped Vision

@Mariodj, post #38

Dzięki. Ja się dopiero z forum ppa dowiedziałem że scandoublery już są. Odrzuca mnie jakoś ten discord:).
1
[#40] Re: Warped Vision

@BULI, post #25

Jeśli chodzi o jakość obrazu to RGB2HDMI rządzi


A jeśli chodzi o jakość dźwięku, to też?
[#41] Re: Warped Vision

@perinoid, post #20

Indi V3 ma audio
1
[#42] Re: Warped Vision

@MaroB, post #41

Tylko w opcjach. Fizycznie dźwięk nie jest podłączony do karty.
[#43] Re: Warped Vision

@Mariodj, post #38

Czy VarpVision oferuje funkcję "SCANLINES" ?
[#44] Re: Warped Vision

@BULI, post #43

Nie.
[#45] Re: Warped Vision

@fazior, post #39

ja kupilem dosc pozno bo 17.10, dwie sztuki zamowilem i dostalem je 27.10 - 10 dni zajelo wszystko
1
[#46] Re: Warped Vision

@Yoshitaka, post #42

@Yoshitaka
Fizycznie dźwięk nie jest podłączony do karty.
- ale działa :)


@MaroB
Indi V3 ma audio
- starajmy się używać nazewnictwa, które przyjął producent.
Indivision Vx to wersja OCS/ECS, która w żadnej wersji nie ma na wyjściu AUDIO.
Indivision MKx to wersja AGA, która w modelu MK3 po przez wyjście HDMI puszcza AUDIO :).

A co WarpedVision: fajnie jak by powstała przejściówka do A600, abym mógł wyprowadzić wizję i audio jednym złączem :) (jak przy Indi MK3 w CD32 język).
1
[#47] Re: Warped Vision

@RokiS, post #46

Indivision MKx to wersja AGA, która w modelu MK3 po przez wyjście HDMI puszcza AUDIO


W trybie RTG czy też w trybie AGA?
[#48] Re: Warped Vision

@_DiskDoctor_, post #47

W CD32 nie mam karty graficznej, także nie sprawdzę jak to działa z funkcją RTG Switch.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem