kategoria: CDTV
[#31] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@slawekwozniak, post #22

A ja myślę, że w tej klawie i peryferiach ukryte są dolary
2
[#32] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@RokiS, post #26

widzisz, trzeba było siedzieć z tym cicho to byś tanio "dobry" sprzęt kupił ;) a tak to :)


A tak to historia ma inny happy end 😁

Na znanym z kantów portalu kupiłem zestaw do podleczenia. Dzisiaj dotarł.

Amiga CDTV bez jednego przycisku i niedziałającym CD.
W ładnym stanie, nawet lepszym niz moje dwie.
Amiga dziala wiec ok. Na upartego moglbym wymienić CD z innej mojej działający i "pożyczyć" przycisk 😉
+ Oryginalne czarne Caddy.
+ 2 piloty, ciezko dzialajace. Jeden w super stanie, drugi zmeczony, brak śrubek i osłony diody. Działają obydwa wiec zacznę od przemycia co przy odrobinie szczęścia rozwiąże problem. Plytki, gumki wyglądają bdb.
+ Myszka. Nie działał lewy przycisk. Po rozebraniu na szybko dziala. Wygląda na to, ze starł się troche plastik wiec usterka banalna do usunięcia.
+ Stacja. Dziala bez problemów wiec kwestia czyszczenia.
+ Auto RF Switch.

Cenka to 2k wiec patrząc na powodziowy, rudy sprzęt od którego zaczął sie ten temat jestem calkiem zadowolony. Zostało polowanie na sensowną klawiaturkę 😉













4
[#33] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@WiT7, post #1

Bralbym klawiature z piwnicy bo szukam czarnych capów :D
[#34] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@WiT7, post #32

Gratuluję zakupu 🙂
[#35] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@kubaslonka, post #34

Natomiast co do aukcji to ciekawy wątek pojawił się na fb gdzie właściciel dość rozwinął się zaistniałej sytuacji, kwotach jakie mu proponowano.
[#36] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@kubaslonka, post #34

Gratuluję zakupu 🙂

Dziękuję 😀 Brakujący przycisk juz zamówiony. Objawy CD wskazują na kondensatory więc przy odrobinie szczęścia będzie postawiony wkrótce na nogi 😉
Poniżej widac, ze nie jest to raczej śmietankowo piwniczne znalezisko 😉








Odnośnie piwnicznego znaleziska.
Widziałem kilka dni temu ten temat na FB. Chyba pisał, ze ktoś zaproponował na priv 1800 za to... raczej ciężko w to uwierzyć. Nie posądzam autora/sprzedawcy o bajkopisarstwo, raczej spodziewalbym się, ze gdyby miało dojść do finalizacji nic by z tego nie wyszło. Jestem w stanie uwierzyć w kwoty rzędu 500-700 zl. licząc, ze z klawiatury cos będzie ale nic wyżej. Osobiście nie położyłbym więcej niz 300-400.
1
[#37] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@WiT7, post #32

OK pozazdrościć OK
[#38] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@WiT7, post #36

Nie no w świetnym stanie sprzęt jakbyś go z Japonii targał :)

EDIT (10:10): nie pamiętam dokładnie kto ale kupił to w normalnych pieniądzach w okolicy 5 stówek.

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2024 10:11:04 przez kubaslonka
[#39] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@kubaslonka, post #38

W okolicy 5 stówek ma to pewnie sens chociażby na plastiki, a jezeli klawiature daloby sie wskrzesić bez grubej inwestycji to tym bardziej. Nic tylko nabywcy życzyć powodzenia 😀
1
[#40] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@WiT7, post #39

Mam wkład do klawiatury CDTV z plastikiem i guzikami na zbyciu jakby co tylko nie mam jak sprawdzić bo nie znam jakie tam po koleii sygnały mają dojść do płyty. Użyłem z niej shielda, kabla i obudowy razem z wkładem z A500 wiec jakby ktoś potrzebował to można z tym podziałać, wygląda dobrze :D

doprecyzowywując tam są niestety szare guziki, i pisze a2000 wiec to z wczesnego modelu chyba, mam też szield od a500 śruby pasują

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2024 17:33:30 przez MaroB
[#41] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@MaroB, post #40

Dla mnie to za duża rzeźba. Celuję w oryginał albo wcale 😀 W końcu się trafi. Retro zbieractwo uczy cierpliwości 🤣
[#42] Re: Peryferia do CDTV ze smietnika - sens ratowania

@kubaslonka, post #35

A nawet napisał w tej dyskusji, że typ który mu wylicytował taką kwotę i zrobił to dla beki ma login na allegro CezaryKL.
Kto chce to niech sobie resztę znajdzie i dopisze ;).
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem