[#61] Re: Kupię Amigę !

@bloodmanpl, post #60

Ja kupiłem A1200 za 160PLN o ile dobrze pamiętam (obecną, bo poprzednią z hdd 420MB kupiłem za 450 w 1999). Chodzi o to że ja Ami używam średnio 4-5h w tygodniu. Zwykły brak czasu. Mówiłem wcześniej i powiem to jeszcze raz - bierz A1200. Na pewno nie będziesz żałował. Nie jest to idealny model - swoje wady ma. Jednak kilka ficzerów stawia go na pierwszym miejscu w kategorii Amigi klasyczne. W sumie na Amigę wydałem jakieś 800PLN - karta turbo, sieciówki, przelotki i takie tam. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten sprzęt. Gwarantuję że też będziesz zadowolony. Pamiętam jak koledzy przesiedli się z A500 na A1200 i nie rozumiałem o co w tym chodzi. Pożyczyłem od nich kompa na weekend. To była masakra (fakt że to był rok 1995 o ile pamiętam). Szok. Szukaj A1200 - po prostu warto i tyle. Dzięki koledze z forum zakupiłem w promocji WHDLoad i jestem z tego zakupu naprawdę zadowolony. Dyskietki to już naprawdę sprzęt z lamusa. Padające nośniki, padające napędy i saddam. Dzięki możliwościom A1200 unikasz wszystkich tych niedogodności.

To co napisał obywatel z tego forum o Amigowcach to prawda. To jest specyficzne środowisko. Dla mnie nawet trochę "elytarne" :) Przynajmniej ja tak to czuję. Nie uważam osobiście żeby też ktoś chciał komuś powracającemu do tematu źle doradzić. To taka trochę brać Amigowa o której śpiewaliśmy z ESFSem te 10 lat temu. Udzielono Tobie "kilku" rad w tym wątku, jak je wykorzystasz to twoja sprawa.

PS. Jeżeli kwestia o cytowaniu kilka postów temu była do mnie, to temat zrozumiałem, złośliwości też tam nie było - może źle odpowiedziałem. Mam nadzieję, że nie zostałem zrozumiany na opak.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem