[#1] Cena WHDload
Witam

Często widzę reklamę WHDload'a na stronie PPA i widnieje tam cena około 50zł za rejestracje tego programu. W związku z tym mam pytanie może ktoś wie gdzie mogę nabyć ten program w TAKIEJ cenie?

Tomek

[#2] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #1

podpinam sie pod temat.
Czy PPA prowadzi rejestracje zbiorcza ?

[#3] Re: Cena WHDload

@HOŁDYS, post #2

Prowadziło.
Sam się załapałem około 2003 (czy coś tam coś tam) u Mailmana, potem znowu Seba a ostatnio z pół roku temu zorganizował coś takiego madman.
Wszystko zależy od tego ilu ludków się zgłosi bo trudno to nazwać zbiorowym zakupem jak tylko dwie osoby są chętne. ;)

[#4] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #1

Autor WHDLOAD nie prowadzi już rejestracji zbiorczej co za tym idzie nie ma upustów cenowych.




Benedykt Dziubałtowski

[#5] Re: Cena WHDload

@HOŁDYS, post #2

Ja rowniez chetnie bym sie "rejestrnał" moze znajdzie sie jeszcze kilka innych osob i napiszemy do tego pana od whd , moze jednak nie bedzie mial nic przeciwko zakupowi grupowemu i obnizeniu ceny.

[#6] Re: Cena WHDload

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

to miałem szczęście że się jeszcze ostatnio załapałem na upustowy zakup. warto było :)
[#7] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #5

To jest nas już 3: Hołdys, Hellena i ja(Tomski). Założę dzisiaj wieczorem nowy temat osób chętnych na zbiorowy zakup WHDLoad. Jak będziemy mieli większą liczbę chętnych ludzi to może coś się wynegocjuje z autorem programu. Teraz już nie zdążę napisać, za chwilę zmykam do domu z pracy. Chyba, że ktoś inny by zaczął taki temat:D.

Tomski

[#8] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #5

No ale z drugiej strony 20 euro to też nie majątek, więc można kupić normalnie.
[#9] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #7

Ja i Mordimer też jesteśmy chętni
To już 5 osób.



Ostatnia modyfikacja: 08.07.2009 16:33:45
[#10] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #7

za chwilę zmykam do domu z pracy.

o 16 do domku ...ehh tez bym tak chcial :(

[#11] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #7

Negocjował Madman i on prowadził zbiorowe zakupy. Muszę ostudzić was zapał ale autor pakietu dał mu do zrozumienia, że więcej zbiorowych rejestracji nie będzie.

No ale próbujcie może zmienił zdanie :)

Benedykt Dziubałtowski

[#12] Re: Cena WHDload

@Benedykt Dziubałtowski, post #11

Benedykt Dziubałtowski napisał(a):

> Negocjował Madman i on prowadził zbiorowe zakupy. Muszę
> ostudzić was zapał ale autor pakietu dał mu do zrozumienia, że
> więcej zbiorowych rejestracji nie będzie.
>
> No ale próbujcie może zmienił zdanie :)


Przed chwilą wysłałem e-mail do autora programu. Zobaczę co odpisze. Na razie nie będę zakładał nowego wątku z listą osób chętnych do zakupu WHDLoad. Poczekam na jego odpowiedź.

Tomek

[#13] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #12

Dla mnie ważniejsze od ceny jest, by ktoś mógł załatwić temat płatności. Wysyłanie kasy w kopercie jakoś mi się nie uśmiecha, a z tymi wszystkimi nowoczesnymi systemami nie mam doświadczenia. Wolę komuś przelew w kraju w PLNach zrobić i za pomoc podziękować.
Jeśli się uda coś wynegocjować to jeszcze lepiej.

[#14] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #12


:)
Oto odpowiedź autora WHDLoad:

I could offer the following:
min 5 people
price 15 Eur instead of 20
registration via bank/wire transfer or paypal or cash in one
transaction
everbody should fill out the regform and send as ascii text

my best regards
Bert

Myślę że już jest nie źle. Ale jak byśmy mieli więcej ludzi to może by się jeszcze więcej utargowało:D.

To już w pracy założę nowy tema z lista chętnych na WHDLoad (późno już).

Tomek

[#15] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #14

wiec luzik 5 osob na pewno uzbieramy :) Teraz pozostaje wyznaczyc kogos kto zajmie sie przelewem , ja mam konto na paypalu , ale jeszcze z niego nigdy nie korzystalem :P

[#16] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #15

Ja tez mam konto i korzystałem w razie czego jak uzbieracie kasę to mogę pościć wam przelew.


Benedykt Dziubałtowski

[#17] Re: Cena WHDload

@Benedykt Dziubałtowski, post #16

Ja bym się też pisał na zakup, jednak teraz nie mogę nic gwarantować, najpoźniej do soboty potwierdzę na 100%

[#18] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #15

Pięć osób już mamy:
Hołdys, Hellena, Tomski, Alf i Mordimer.
Plus ewentualnie Logan jeśli się zdecyduje. OK

[#19] Re: Cena WHDload

@Mordimer, post #18

To moze ustalmy termin oczekiwania na chetnych dwa tygodnie , pozniej zamykamy zapisy i zajmujemy sie zakupem ;)

[#20] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #19

najpierw napisz maila do autora whdload i dowiedz się jakie oferuje warunki a nie na odwrót.



Benedykt Dziubałtowski

[#21] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #19

Ja bym nie przeginał z tym czekaniem. Gość zgodził się na niższą cenę, mimo, że odżegnał się od tego w grudniu. Czekanie i naciąganie go na jeszcze niższą cenę może skończyć się tym, że wrócimy do punktu wyjścia. Autor się rozmyśli i po zawodach. Są wakacje, okres urlopowy. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie przeczyta postu, a byłby chętny. Ze mną tak było w grudniu. Spóźniłem się o kilka dni. I trudno. Pięć osób już jest. Zaczekać można do końca tygodnia, nie dłużej.
Tak uważam. Można się ze mną nie zgodzić.

P.S.
Opcja druga, jak napisał Benedykt - najpierw uzgodnić ewentualne terminy z Autorem. To my powinniśmy się dostosować, skoro wyświadcza nam przysługę, a nie odwrotnie.

Zwykle wszystkie oferty i promocje mają ograniczony czas trwania, dlatego lepiej wiedzieć z góry.


************************
Prośba do Benedykta.
Może warto umieścić info o akcji na głównej stronie jako news. Tam częściej ludzie zaglądają i damy szansę większej liczbie chętnych.



Ostatnia modyfikacja: 09.07.2009 11:46:14
[#22] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #14

Sorry nie zauważyłem tego posta. Mea culpa!




Benedykt Dziubałtowski

[#23] Re: Cena WHDload

@Mordimer, post #21

Tak chyba byłoby najlepiej. Najpierw zapytać autora programu o termin, a następnie walnąć newsa na stronkę główną, w treści newsa podać termin na wpłaty. Chętni pewnie się zgłoszą, ja w sobotę rano dam znać czy biorę udział w "zbiorówie"

[#24] Re: Cena WHDload

@Mordimer, post #21

Mi nie chodzi o to zeby jeszcze bardziej obnizac cene tylko zeby jak najwieksza ilosc osob sie zalapala , skoro juz i tak organizujemy zakup zbiorowy , mysle ze autor whd rowniez ucieszy sie z wiekszej ilosci osob :)

[#25] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #14

Nie przeginajmy i tak cena jest dobra.
Bierzmy bo się jeszcze rozmyśli.

[#26] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #19

mysle ze i 3 tyg :) jest sezon urlopowy wiec ludzie powyjezdzali
ja jestem zdecydowany wesprzec finansowo projekt WHDLoad ..
:P wkoncu te 8 MB FAST w Amidze 500 na cos sie przydadza :D

kto zbiera kase ? wole przelac wczesniej przed urlopem (sierpniowym)

[#27] Re: Cena WHDload

@Hellena, post #24

Rozumiem intencje, ale wyjeżdżając na urlop, raczej nie jadę po to, żeby siedzieć na necie. Więc nie jestem na bieżąco. Jest to pewnie przypadłość większości. Pytanie więc jak długo czekać. Urlopy trwają. W międzyczasie ja też wyjadę i starając się zrobić dobrze dla wszystkich sam stracę.
Stąd propozycja ustalenia terminu, ceny, punktu zbiórki kasy (będę mógł przelać wcześniej) i rozpropagowania akcji na głównej stronie.
I nie wystawiałbym cierpliwości autora na zbyt dużą próbę.

[#28] Re: Cena WHDload

@Mordimer, post #27

Rozumiem intencje, ale wyjeżdżając na urlop, raczej nie jadę po to, żeby siedzieć na necie. Więc nie jestem na bieżąco.

o tym tez mowie.. dajmy szanse tym co sa teraz na urlopach i nie zagladaja do sieci

I nie wystawiałbym cierpliwości autora na zbyt dużą próbę.

czemu ? kolesiow bardziej zalezy na dodatkych dochodach z wiekszej ilosci osob .. niz nam :) nie panikuj

pewnie ma kilkanascie takich maili dotyczacych rejestracji zbiorowej

druga sprawa czy zarejestrowani uzytkonicy starych WHDLOAD maja znizki przy ponownej rejestracji swiezych wersji ?



Ostatnia modyfikacja: 09.07.2009 12:16:20
[#29] Re: Cena WHDload

@HOŁDYS, post #28

druga sprawa czy zarejestrowani uzytkonicy starych WHDLOAD maja znizki przy ponownej rejestracji swiezych wersji ?

To jest shareware, masz klucz i nowsze wersje też działają to nie jest komercyjny produkt, gdzie za kolejną wersję przeważnie się płaci. Poza tym cena jest niewielka, zważywszy jak weźmiemy pod uwagę liczbę godzin jaką spędza sam autor i autorzy slave'ów.

[#30] Re: Cena WHDload

@asman, post #29

to tym bardziej chce zarejestrowac sie :D OK

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem