[#31] Re: Cena WHDload

@Logan, post #23

Dzisiaj wieczorem napiszę do autora programu jeszcze raz. W pracy mam zap... i nie mam czasu by się tym teraz zająć. Chciałem zaproponować autorowi czwartek w przyszłym tygodniu jako dzień podania ile osób będzie chętnych wraz z wypełnionymi druczkami rejestrującymi a w piątek sfinalizować płacąc przez PayPal. Mogę się zająć zapłatą przez PayPal. Dzisiaj wieczorem napiszę coś więcej...

Spróbuję również zapytać się gostka czy może poczekać dłużej powiedzmy do sfinalizowania nie w następnym tygodniu lecz do 23 lipca, aby dać czas urlopowiczom z PPA.
Swoje konto bankowe podam w e-mailu chętnym zakupem WHDLoad. Tak, że proszę pisać do mnie. Z tego co wiem przy takim płaceniu zwykle kurs euro jest liczony wyżej niż z danego dnia w PKO.

Tomek



Ostatnia modyfikacja: 09.07.2009 13:51:52
[#32] Re: Cena WHDload

@Tomski, post #31

Wilekie dzieki ze sie tym zajoles !
OK OK OK

[#33] Re: Cena WHDload

@Benedykt Dziubałtowski, post #11

Benedykt Dziubałtowski napisał(a):

> Negocjował Madman i on prowadził zbiorowe zakupy.

Gwoli sprostowania. To nie ja negocjowałem. Proszę na przyszłość używać właściwych nicków!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem