[#31] Re: Peg II tuning :)

@Denver, post #30

Czyli na gołym Pegazie instaluje Upd1 a potem instaluje Upd2? Płyta OS4.1 mnie, że tak powiem nie jest potrzebna.

[#32] Re: Peg II tuning :)

@Denver, post #30

a co sie dzieje z ustawieniami starymi ? sa tracone czy mozna je zachowac ?

[#33] Re: Peg II tuning :)

@radzik, post #31

Tak wypalisz na np. Nero (PC) ISO z systemem AmigaOS4.1Update1 to potem startujesz z tej płytki na Pegu.
Potem rozpakowujesz plik lha AmigaOS4.1Update2 i instalujesz.
Jak masz jakieś pytania odnośnie konfiguracji systemu, programów to pytaj śmiało na PPA/GG chętnie pomogę.

[#34] Re: Peg II tuning :)

@Leon, post #33

Dzięki. :) Myślę, że niedługo powinienem walczyć, bo Peg dotarł już do Polski, więc mam nadzieję, że niedługo go będę miał. ;)

[#35] Re: Peg II tuning :)

@radzik, post #34

Odnośnie ISO AmigaOS4.1Update1, żeby je pobrać ze strony Hyperionu musisz się tam najpierw zarejestrować oraz wpisać numer seryjny produktu (AmigaOS4.1), który znajduje się na oryginalnej płycie z systemem.

[#36] Re: Peg II tuning :)

@Leon, post #35

Już to zrobiłem, OS4 kupiłem zaraz po zakupie Pega, a poza tym byłem już na stronie zarejestrowany, bo ściągałem update na klasyka.

[#37] Re: Peg II tuning :)

@Arbuz, post #13

uwaliłeś tą kartę ode mnie? :)

[#38] Re: Peg II tuning :)

@UZi, post #37

Nie no co ty. To historia starej karty:)

[#39] Re: Peg II tuning :)

@Arbuz, post #38

Tak z ciekawości da się na Pegu/OS4 użyć jakieś karty z Bluetoothem? PCI lub USB?

[#40] Re: Peg II tuning :)

@radzik, post #39

Nie ma na OS4 stosu Bluetooth.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem